La Liga(İspanya) maçları ve futbol denen şey.

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Maalesef sevgili ligimiz şifrelendiğinden beri futbolun zevkini başka liglerden çıkarma yollarını arar olduk. Netekim son yıllarda diğer ülke liglerinin kanallarımızda canlı yayınlanmaya başlaması ile yelpazemiz genişledi.

La Liga maçları haftasonu iple çektiğim maçlar oldu 2 yıldır. Hele ki son hafta izlediğim Barcelona-Betis maçında futbol izlemek ne kadar güzel birşeymiş diye diye teşekkür ettim NTV'ye 90 dakika boyunca.

Belki La Liga'da da türlü dolaplar, şikeler, satılmış spor yazarları vardır. O kadar içine girmeyince sadece 90 dakika oynanan futbolu izleyince sanırım bunları umursamıyorsun. Belki umursamak lazım ama bilmiyorum sadece futbol'un güzelliklerini izlemek isteyen birisi olarak bunlar ilgimi çekmiyor.

Kıvrak bilek hareketleri, serbest atışla milim milim hesaplanmış direği yalayan goller, panter gibi uçan kaleciler, kaya gibi sağlam defanslar, akıl dolu ince paslar, defansı bir bir ipe dizen top cambazları... Tüm bunlar bana daha çok haz veriyor.

Okay Karacan'ın ifadesiyle, "insan bir an önce topun Messi'ye gelmesini istiyor" . Gerçekten çok hafta izlediğim Barcelona maçlarında bunu tam anlamıyla yaşıyorum.

Neyse, fazla uzatarak gözünüzü yormak istemem. Hem futbol'un kendisine olan sevgimi, hem NTV'nin yaptığı işe şükranlığımı hemde hafta sonundan kalan heyecanımı, tamda bizim ligde gerçekleşen hesap-kitap'ın başka başka olduğu maçlar sonrasında burada paylaşmak istemedim.

Futbol'un güzelliklerini izlemeniz dileklerimle.

Saygılar,sevgiler,selamlar.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok fazla estetik olmasada ingiliz liglerindeki maçlarda ilgi çekici
hepsinin kondisyonları felaket

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şifresiz ve canlı olsunda her maçı izlemek keyif veriyor..Bu arada ntv'ye teşekkür ederken tv8'ide atlamamak gerekir...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
La Liga şu anda uzak ara en kaliteli lig.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
La Liga deyince bende buradan Nihat Kahveci' yi alkışlamak istiyorum..... :alkis: :good:

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ligin şifreli olması iyi oldu aslında la liga ve premier lig maçlarından sonra bizim lig sıkıyor şimdi GS maçları hariç fazla izleyemiyorum oda takımımız olduğundan katlanıyoruz. ligimiz içler acısı halde hem sahada hem saha dışında