KYA 65 Corsa D :)

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 turbo benzİnlİ otomatİk sport - stİl paket

ozaman ben dizeli bedavaya aldım :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:24 ----------

bilgisayarla uğraşırken aracın kaza yapmadan önce son fotolarını buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu araçla çok uğraştım konuya bakan arkadaşlarda açıkca anlayacaktır :) Corsa d araca nelerin yapılmayacağı açık bir şeklide görülecektir :) çok fazla hatam oldu bu araçla ilgili ama birçokta güzel anım var. Bu 3 foto corsa d alan arkadaşlara birkaç yapılabilecek şey konusunda ışık tutabilir.

1

2

3

Bu fotolarda kaza sonrası. Bunları koymamdaki amaç corsa dnin gerçekten saglam bir araç olduğunu göstermek ve emniyet kemerinin önemini birdaha vurgulamak. Kazanın oluş biçiminide özet geçmek isterim kontrolsüz kavşakta ben anayoldan 50km hızla giderken sol tarafımdan 100 110km hızla başkent dogal gazın aracı(fiat doblo) geliyor ve benim sol ön tarafa çarpıyor çarpmanın şiddetiyle doblonun sag arka ile benim aracın sol arka tarafı çarpışıyor ve bende savrularak önce apartmanın duvarına ordandanda agaca vurup durabildim. Verilmiş sadakam varmış allahıma şükürler olsun bir yerim bile kanamadan araçtan çıkabildim. Aracımla ne kadar kuralları yıkamasamda bahçe duvarını yıkabildim :) işin şakası bi yana arkadaşlar lütfen EMNİYET KEMERLERİMİZİ HERZAMAN TAKALIM VE TAKTIRALIM.

1

2

3

4

Son düzenleme:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar geçmiş olsun kardeşim yeni arabanda inş benzer bir atatsızlık yaşamazsın.. sana bir şey olmaması sevindirici yanı

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün facebook corsa opel konularında paylaşıyorum detayları... yazıklar olsun yaaa