KYA 65 Corsa D :)

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya ister istemez misafir oldum arkadaslar bu app plaka durumuna bi yorumda ben yapayım dedim yav orjinal plakayı boyattırarak kalın harf yaptırsanız sorun cozulur bence benimkiler o sekilde fenada durmuyo bence
t93t9.jpg
[/url][/IMG]

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya ister istemez misafir oldum arkadaslar bu app plaka durumuna bi yorumda ben yapayım dedim yav orjinal plakayı boyattırarak kalın harf yaptırsanız sorun cozulur bence benimkiler o sekilde fenada durmuyo bence
t93t9.jpg
[/url][/IMG]

O şekildede olabilir tabi ama o işlem boyamaktan çok plaka üzerindeki yazı ve rakamları siyah folyo ile kalınlaştırılarak yapılıyor , folyo direk harf veya rakamın üzerine yapıştırılır sonrasında etrafı falçata yani maket bıçağı ile kesilerek harfler kalınlaştırılmış olur

Ancak bu işlem sonrasında plakanızda maket bıçağı çizikleride gözükecektir haberiniz ola

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O şekilide biz sevmiyoruz bazen görüyorum adam kalinlaştirmiş boyasi yamuk yumuk :D deyişik bişe olmuş . Beşiktaş baski candir olabilecek en sorunsuz baski sitili ve en düzgün sadelikle ilgi çeken bir plaka

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O şekilide biz sevmiyoruz bazen görüyorum adam kalinlaştirmiş boyasi yamuk yumuk :D deyişik bişe olmuş . Beşiktaş baski candir olabilecek en sorunsuz baski sitili ve en düzgün sadelikle ilgi çeken bir plaka

benimki yamuk yumuk duruyormu :) benim plakada 3m carbon ile kalınlaştırıldı ama musait bi zamanda appye dönebilirim :)

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yok benimki boyama kalınlastırma ckalede yapana biri var gozumun onunde yaptı fırcayla ve gayet muntazam bence

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam sakin olun .d.d yanlis tabir kullandim galiba haha.Demeye calistigim besiktas baskida duzen ön plan'da oldugu icin daha hos duruyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uxrgu.jpg

uxrh8.jpg

uxrhf.jpg

Prof çekimler de çok yakında...

Fotolar için astra33 e teşekkürler :)

Demirkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kzasız belasız Kullanman dileği ile

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bana yazmayi da birakti. Yaylari da sokmus :)

Tapatalk Pro