Kusursuz aracım caddeye çıkmasını bilmeyen biri tarafından kusurlu hale geldi

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kusursuz aracım caddeye çıkmasını bilmeyen biri tarafından kusurlu hale geldi

Değer kaybınızı talep etmeyi düşünüyormusunuz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kusursuz aracım caddeye çıkmasını bilmeyen biri tarafından kusurlu hale geldi

Bugün bayram ziyareti için gittiğim akraba dönüş yolunda trafik ışığında kalkarken yanımdaki "şahin" artistlik yapmak için patinaj çekerek kalkmayı denedi aracın kontrolünü kaybetti benim aracın üstüne çıkıyordu son anda yandaki ters yola kırdım arabayı kurtardım o refleksi nasıl gösterdim ben de bilmiyorum ama aracı kurtarabildim.tekrar yola girdim düştüm peşine durdurdum şeref yoksununu kendisi çekti sağa indi arabadan özür diledi eğer ters bir laf etseydi bayramı karakolda geçirecektim bıktım artık bunlardan ve kabak lastikleriyle kendilerini bmw sürüyor sanmalarından  battle_Escrime battle_Escrime battle_Escrime .Canımıza kast ediyorlar artık arkadaş.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş Olsun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

Bence değer kaybı davası açın. Bu tarz adamların bir kere canı yandımı (maddi açıdan) aklı başına gelir.  kızgınkırbac
Kendi aracının zaten onlarca kazası, çiziği vb. olduğundan kazayı dert bile etmemiştir. Aracını tamir ettirip ertesi gün aynı keyifle ve magandalıkla sokaklara döneceğine eminim.
Aracınızın uğradığı değer kaybı onun cebinden çıkarsa bu maddi kayıptan çok büyük dersler çıkaracağını ve eskisi gibi araç kullanmayacağını garanti ederim...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan geçmiş olsun kardeşim , bayramda köydeydim yeni geldim şimdi gördüm. Yapacağımız bişey varmı bu hafta izinliyim , günlastamı yapacaklar aracı? Allah beterinden saklasın. Nazar değdiriyoruz araçlarımıza benimde lastik patladı bayram dönüşü.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Değer kaybınızı talep etmeyi düşünüyormusunuz?

Aklımdan geçmiyor değil.

MeRt link' Alıntı:

Bence değer kaybı davası açın. Bu tarz adamların bir kere canı yandımı (maddi açıdan) aklı başına gelir.  kızgınkırbac
Kendi aracının zaten onlarca kazası, çiziği vb. olduğundan kazayı dert bile etmemiştir. Aracını tamir ettirip ertesi gün aynı keyifle ve magandalıkla sokaklara döneceğine eminim.
Aracınızın uğradığı değer kaybı onun cebinden çıkarsa bu maddi kayıptan çok büyük dersler çıkaracağını ve eskisi gibi araç kullanmayacağını garanti ederim...

Haklısın kardeşim ben en mantıklısı bu olacak.

firstemperor link' Alıntı:
Gökhan geçmiş olsun kardeşim , bayramda köydeydim yeni geldim şimdi gördüm. Yapacağımız bişey varmı bu hafta izinliyim , günlastamı yapacaklar aracı? Allah beterinden saklasın. Nazar değdiriyoruz araçlarımıza benimde lastik patladı bayram dönüşü.

Saol abi teşekkür ederim, düşünmen yeter. Evet araç günlasta şuan orada yapılacak.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bugün bayram ziyareti için gittiğim akraba dönüş yolunda trafik ışığında kalkarken yanımdaki "şahin" artistlik yapmak için patinaj çekerek kalkmayı denedi aracın kontrolünü kaybetti benim aracın üstüne çıkıyordu son anda yandaki ters yola kırdım arabayı kurtardım o refleksi nasıl gösterdim ben de bilmiyorum ama aracı kurtarabildim.tekrar yola girdim düştüm peşine durdurdum şeref yoksununu kendisi çekti sağa indi arabadan özür diledi eğer ters bir laf etseydi bayramı karakolda geçirecektim bıktım artık bunlardan ve kabak lastikleriyle kendilerini bmw sürüyor sanmalarından  battle_Escrime battle_Escrime battle_Escrime .Canımıza kast ediyorlar artık arkadaş.

Yeri gelmişken ve sıcakken bir şey daha ekliyeyim Deniz. Aracım çekildikten sonra kaskodan araç istedim i20 verdiler. Aracı teslim aldım eve giderken yine bir cadde sokak kesişmesinde ve yine ben cadde üzerinde giderken ne olur ne olmaz dedim yeni de canım yanmış yavaşladım. Bir doğan slxli maganda daha vınnnnnn geçti gitti önümden. Ben dikkat etmiş olmasam tekrar benzer bir kaza yapacaktım. İyice paranoyak oldum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Kusursuz aracım caddeye çıkmasını bilmeyen biri tarafından kusurlu hale geldi

kenangokhan link' Alıntı:
Yeri gelmişken ve sıcakken bir şey daha ekliyeyim Deniz. Aracım çekildikten sonra kaskodan araç istedim i20 verdiler. Aracı teslim aldım eve giderken yine bir cadde sokak kesişmesinde ve yine ben cadde üzerinde giderken ne olur ne olmaz dedim yeni de canım yanmış yavaşladım. Bir doğan slxli maganda daha vınnnnnn geçti gitti önümden. Ben dikkat etmiş olmasam tekrar benzer bir kaza yapacaktım. İyice paranoyak oldum.
Abi valla oyleler yetti artik bir gun biri elimde kalacak.gecen gun universite kampüsünde yine bir sahinci el freni cekmis ama araci toplayamayip kaldirima cikmis bir kiz arkadasa hafif sekilde carpmis.biraz daha hizli olsa kiz gidecek.malimiza kast etmelerinden ote canimiza kast ediyorlar.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:

Böyle bir talep şekli ve usulü var mı Mert, emsal karar var mı? Yeni mi çıktı, ben mi bir şey kaçırdım ???

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Böyle bir talep şekli ve usulü var mı Mert, emsal karar var mı? Yeni mi çıktı, ben mi bir şey kaçırdım ???

Emsal karar oldukça fazla var Harun abi. Hatta bizim şirketin araçlarından birinin karıştığı kaza sonrası açtığımız değer kaybı davası lehimize sonuçlandı.  :)
Ben bu değer kaybı davalarının en ufak kaza sonrası bile kesinlikle açılması taraftarıyım. Bu davalar arttıkça ve her kaza sonrası suçlu taraf canını yaktığı insanın kaybını maddi anlamda karşıladığında, hem İstanbul hem Türkiye genelinde daha efendi-uslu sürücülerle trafikte yol alacağımıza eminim.  :)