Kurum Temizliği

NDURAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben kurum temizliği yaptırdım opel servisinde ama aracı 100 km sürdükten sonra tekrar arıza lambası ve motor çalışmadan önce elektronik devre kesici lambası yandı, ben erzincandan erzuruma gitmiştim, şimdi ne yapacağımı şaşırdım, bana yardımcı olursanız sevinirim...bana aldığın benzin kötü ondan yapar dediler 95 oktan kurşunsuz benzin kullan geçer dediler ne yapacağım bir sürü de para harcadım....

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech-2 cihazına baglatın ve hata kodunu alın bu koda gore yardımcı olmaya calısalım

NDURAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım

:alkis: arkadaşlar yardımınızı bekliyorum özellikle üstadlar daha yeni erzurum opel servisinden geldim, en son 97 oktan aldığın için şu an arıza lambası yanıyor deyip, söndürdüler ama 100 km sonra tekrar yandı, kurum temizliğinden sonra yakıt en az %20 düştü, belki daha fazla ama ışık başımın belası yine yanıyor...BURADA YETKİLİ SERVİS YOK.(ERZİNCAN):cry:

NDURAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En Son Kivilcim Hatasi Falan Diyorlardi Opel Serviste

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clear yaptır sonrada uzun yol yap biraz aracı zorla geçer.

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de yanmıştı bir ara .. Shell den kaliteli Enjeksiyon temizleyici katkı ekledim.. uzun yol sürat yap aracı zorla bende kendiliğinden söndü

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben kurum temizliği yaptırdım opel servisinde ama aracı 100 km sürdükten sonra tekrar arıza lambası ve motor çalışmadan önce elektronik devre kesici lambası yandı, ben erzincandan erzuruma gitmiştim, şimdi ne yapacağımı şaşırdım, bana yardımcı olursanız sevinirim...bana aldığın benzin kötü ondan yapar dediler 95 oktan kurşunsuz benzin kullan geçer dediler ne yapacağım bir sürü de para harcadım....

oktan ile alakalı olması imkansız. carbon clear yaptırmışsın galiba. onu bi daha yapacaklar, enjektörleri de temizlet bence. enjektör temizliğini serviste yaptır çünkü dışarda yarı parasına yapıyoruz diyip saçma sapan katkılarla yapıyorlar işi, bişeye benzemiyo. senin ana sorunun yakıt bence. acayip pis bir benzin almışsın gibi görünüyor. geçmiş olsun, kolay gelsin.

NDURAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 650 ytl harcayıp kurum temizliği yaptırdım...ama sorunum hala devam ediyor servis depodaki yakıtı bitir, lambayı söndür ondan sonra bakalım diyor