KUMHO Lastik Nasıldır ?

menes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,
2005 model Astra H Dizel aracımın şuan altında Brigstone Turanza 205/55/R16 var ve 4,5 yıldırda hiç değiştirmedim(kışın bile)..dişler iyi ama yanaklar çatladı artık..ama hiçbir şikayetim olmadı çok şükür

lastik araştırıyorum ama açıkcası 1-1,5 yıl sonra da arabayı değiştirme durumum var tabi satacam diye dandik bişede almak istemiyorum karşı tarafıda kendi yerime koyuyorum herzaman ancak aynı lastiktende alıp 1000 TL de vermek istemiyorum,

Kumho, Lastikleri 120 TL ye felan satılıyor, İzmir de yaşıyorum kar olmaz, yağmur fena sayılmaz
kullanan ve fikri olan arkadaşlardan yardım rica edicem :)
şimdiden teşekkürler..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İzmir gibi yerde kaliteli güzel yumuşak hamurlu bir yaz lastiği yeter de atar bile.

kbirsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hankook'a da bak... 1 senedir Kullanıyorum, çok güzel... Michelin gibi yumuşak, çok daha uygun fiyatlı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumhoyu uzun yıllar kullandım ve inanın çok memnundum...hatta isterseniz abartıyosun diyin ama son aldığım lastik continental ama kumhodan aldığım verimi kullanışlılığı alamadım contiden...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kumho var çok memnunum

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Kumho ecsta spt ku 31 modeli var. 225 / 40 /18. Yol tutuşu başarılı. Ben de memnunum.

Son düzenleme:

menes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar
aslinda genelde menmunlar sadece yağmurda fren mesafesi kötü dediler o kafami kurcalamişti... ama herhalde kumho alicam cünku dün suanki lastiğin üretim tarihine baktim 0709 :)
sanki ne alsam suankinden iyi olur gibi hissettim :)
agziniza saglik

205/55R16 91V ECSTA SPT KU31 alicam insallah uygundur :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumholar soğukken berbatlar, ancak 20-25km yol gittiğinde lastikler ısınıyor ve kendine geliyor ve gayet güzel yol tutuyorlar. Yağmurda fren mesafesi biraz sorunludur, kendim KU31 W kullandım, XXL yanak yarılma korumalıdır acayip sert hamurludur. Kullanışlılığı konusunda kesinlikle arkasındayım, dağa bayıra tırman ama sportif sürüşlerde zor anlar yaşatıyor.
Ek olarak şimdi kullandığım lassa impetus revo'dan daha iyidir kumho ku31.