kumandalı egzos sistemi

• Konuyu başlatan 34 eyg 07
  • Başlangıç tarihi
B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: kumandalı egzos sistemi

banada o civarda fiyat verdi benim araba daha gelmedi yaptıramıyorum o yüzden :)

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

ii  yenimi  alıyon  hayırlı  olsun  o  zaman  ben  yaptırim  bakalım  nasıl  olacak  hem sende  fikir almış  olursun

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

34 eyg 07 link' Alıntı:
ii   yenimi   alıyon   hayırlı  olsun   o  zaman   ben  yaptırim   bakalım   nasıl  olacak   hem sende   fikir almış  olursun

Eyw. sağolasın ben cikişları cift yaptırcam bu sistemide düşünüyorum çünkü daha önceki arabamı bağlatmıstım bu konuda :)

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

sende  sıkıntı  olmaz  daha  öncede  kullandıysan  bende  daha  ilk  olacak 

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

34 eyg 07 link' Alıntı:
sende  sıkıntı  olmaz   daha  öncede   kullandıysan   bende  daha   ilk  olacak 

Sen ben yok gafil avlıyorlar adamı allahtan tespite gitmedim muayne istasyonuna yoksa arabada ne var ne yok cıkartıcaktım

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

kalıyomu  muayenede    gerçi  2013  de  ama    olsun  kalıcaksa  büyük  sıkıntı  yaşarız

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

34 eyg 07 link' Alıntı:
kalıyomu   muayenede    gerçi  2013  de   ama    olsun  kalıcaksa   büyük  sıkıntı  yaşarız

Adamın varsa kalmaz bende Mitsubishi Colt Var Mat Siyah Egsoz hafif Kusurlu geçti :)

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

adam  yok  inşallah  geçer  geçmezsede  mecburi istikamet  egzozcuya  ne  yapalım  o  kadarına da  katlanacaz

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

bu  arada  senin  araç  ne  zaman  çıkıyo  yollara    buluşmayada  gelirssin  inşallah

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

34 eyg 07 link' Alıntı:
bu  arada  senin  araç  ne  zaman  çıkıyo   yollara    buluşmayada   gelirssin  inşallah

bayinin demesine göre salı günü teslim ediceklermiş bekliyorum büyük bir sabırla