Kumandadan cam kapama hakkında...

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 vectra gls de var bu özellik. içerden cam kaldırma tuşunua basınca aktif oluyo.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal kumanda ile kumandadan cam kapama için kendimizin yapabileceği bişi varmı tec2 harici ondan bahsediyorum ben cam kapa aç sorun yok düğmelerden kumandadan kapı kitledikten sonra cam açıksa kitlenme işi nasıl yaparız ne yapmamız lazım
maliyeti varmı kaç para vs vs
yardımlarınızı bekliyorum

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu belki yüz kere açıldı var modül taktırıyorsun fiyatı 4 cam için 30ytl

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hepsınde var bu astra g aracım ondada var.ama kumandadan kapatmanın en basıt yolu omega alarm takıp cam kapatma modulu koyduruyosun cam başına 20 ytl atrı para verıyosun.ama ozellıkle omega olsun opel ıcın cunku.

tatlisert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bende 98 gls 2.o var benim cam dediğiniz giib kapanmıo sadece anahtarı bukerken bekletirsem kapanıo o zaman ben bunu nasıl programlayabilirim.

aoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada da yok o özellik ama sanayide bi elektrikçi programlanınca kumandandan sunroof dahil camları kapatabileceğimi söyledi . cumartesi günü gidip yaptıracağım gelişme olursa sizlerle paylaşırım

iiilhami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar söz konusu sorunu bende aracımda yaşadım; sorunun çözümü şu şekilde kumanda düğmelerinin veya akünün bitmesi yani tekrar elektrik akımı alması halinde cam kaldırma düğmelerinin enteğresi programı unutmakta çare olarak camlar tam kapalı iken bütün düğmeleri tek tek 5 saniye basılı tutun enteğre tekrar programlanılacaktır. Bana bu şekilde anlattılar oldu yani siz kendiniz programlayacaksınız. Başka bir konu ise kumandadan cam kapama işlemi Tech 2 cihazıyla yüklenilen bir programdır bunuda serviste yükletebilirsiniz. Benden Bu kadar

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benimkinde alarm yok ama kumandadan 1 ere kilitlediğim zaman kendiliğinden kalkıyor camlar öyle çift kilit veya basık tutma gibi birey söz konusu değil