küllük ve cakmaklık

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugün yeni astra hb enjoy 1.3 beyaz aracımı aldım. ֖ncelikle sunu söylemem lazım aracı bekleme surecinde burdaki yorumları okudum 1.3 hakkında gercekten uykularımı kacırmıslardı cekmiyo diye arabadan sogutmuslardı almadan neyseki hepsinin faso fiso oldugunu anladım.
  Neyse konuma döneyim aracın icinde cakmaklık ile küllük yok arkadaslar sordugumda ise araclar böyle geliyor orjinalinde yok dediler.tabi inanmadım olmaz dedim fakat araya baska seyler girdi konu degisti filan unuttum sonra kaynadı anlıyacajınız.sizce ne yapmalıyım ? Sizlerde var dimi bnlar ayrıca benim unuttugum baska ne eksik olabilir aracta?

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: küllük ve cakmaklık

Doğru söylemişler.Orjinalinde gelmiyor. Sonradan satın alıyorsunuz ancak fiyatını hatırlamıyorum.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı yeni aldıysanız 1 aya kadar Almanya'dan size Satın alma sürecinde memnuniyetinizi ölçen bir mektup yollayacaklar. O geldiği zaman servisi arayıp Haberdar edin. ֖nce paspas falan teklif ediyorlar. Ufak bi' pazarlık karşılığında ücretsiz olarak küllük setini vereceklerdir.  general_hehe

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende geçen çarşamba aldım aracımı, halı paspas koydurttum ancak küllük ve çakmak yoktu.  En üst donanım cosmo almama rağmen bu ufak detay ilginç doğrusu.

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

satıcı bayan siz bana küllük ile cakmaklıgı istediginizi bana söylemediniz dedi.bende araba bu olacak tabi ben arracta koltuk direksiyon varmı diyede sordum mu dedim :) bisey diyemedi işte.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Küllük Servis fiyatı 55 indirimle 40 TL ye almıştım ben. Sigara kullanıyorum ama aracımda değil. Sadece bozuk para koymaya yarıyor. :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Aracı yeni aldıysanız 1 aya kadar Almanya'dan size Satın alma sürecinde memnuniyetinizi ölçen bir mektup yollayacaklar. O geldiği zaman servisi arayıp Haberdar edin. ֖nce paspas falan teklif ediyorlar. Ufak bi' pazarlık karşılığında ücretsiz olarak küllük setini vereceklerdir.  general_hehe

Balkan yememişti bu teklifimi. Verdikleri paspas dandik koku yapan bir şey olduğundan (bir de kanserojen diyenler var dandik paspaslar) gittim orijinal kauçuk paspasa bayılıp 125 tl aldım. Anket için aradıklarında küllük verin sonuçta o dandik paspasta 30-40 tl küllükte o civarda. Anlatamadım. iyi de oldu satın alırken bana çektirdiklerine mukabil döşedim anketi. Sonra onlar yana yana aradılar. Afettirelim kendimizi bakımda indirim filan. Pışık gidermiyim.

gunay1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Küllük ve çakmak hiçbir araçta yok.Ben kendim taktırdım sigara kullanmıyorum fakat bence olması gereken bir aksesuar.36tl+montaj ücreti.