küllüğüm çalındı arkadaşlar

acun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.dün araça bindiğimde baş ağrım vardı.ağrı kesiciyi attıktan sonra pet su şişesini nereye bırakim diye aranırken şok oldum küllük yok yerinde arabanın sağına soluna baktım yok. yıkamacıma gittim durumu anlattım hani silerken yerine bırakmayımı unuttunuz diye.arkadaş yok abi dedi birazda bozuldu yanlış anladı galiba mahçup oldum çıktım.sonra aklıma geldi geçen işyerinden geç saatte çıktım araça bindiğimde ekranda hırsızlık teşebbüsü diye uyarı vardı.acaba camı açıkmı unuttum.arada unutuyorum camı açık şekilde acayip moralm bozuldu daha yeni almıştım küllüğü .keşke kapıları kapattığımızda camlarda kapansa (anahtarlığa basılı tutunca camların kapanma mevzusunu biliyorum) :( :'(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: küllüğüm çalındı arkadaşlar

Gecmis olsun giden külluk olsun dert etmeyin fazla bence.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun. Bence yıkamacı yanlışlıkla çıkartıp koymayı unutmuştur. Yıkamaya gittiğinizde sağa sola bakının derim. Hırsız araca girse küllük almaz :D

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu hırsızlık teşebbüsü olayı nedir ekranda ki yazı  exclaim :-\

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.Küllük bu takmayın kafanıza ama camlarınıza da dikkat edin bence Allah korusun.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, aracın obd portuna takılan alarmlar mevcut. Ben şuan Gloster marka obd portuna takılan alarm kullanyorum. kablo kesip biçme yok, orjinal kumanda ile kullanılıyor. Aracı kilitlediğinizde camları da otomatik kaldırıyor. Aracın orjinal kornasıyla çalışıyor, hassasiyet ayarlı darbe sensörü de takılabiliyor,  aç kapalarda korna ile kısa kısa sesli uyarı veriyor. Ben çok memnunum size de tavsiye ederim. 2 aydır kullanıyorum aracın aküsünde ters bi etki görmedim.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
geçmiş olsun, aracın obd portuna takılan alarmlar mevcut. Ben şuan Gloster marka obd portuna takılan alarm kullanyorum. kablo kesip biçme yok, orjinal kumanda ile kullanılıyor. Aracı kilitlediğinizde camları da otomatik kaldırıyor. Aracın orjinal kornasıyla çalışıyor, hassasiyet ayarlı darbe sensörü de takılabiliyor,  aç kapalarda korna ile kısa kısa sesli uyarı veriyor. Ben çok memnunum size de tavsiye ederim. 2 aydır kullanıyorum aracın aküsünde ters bi etki görmedim.
Hocam ürünü nerden temin ettiniz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş