Küllenmekte olan ateşi körüklemeye geldim!Astra h mi, leon mu,focus mu?

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağrının yollarında astra da olmaz leon da..
Al bi focus dizel... Gaza basmak ne demek onu yaşa....

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astranin gitmeyeceği yer yok kullanim maliyetide focusa göre daha uygundur

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
astra da focus ta leona göre sıkıcı arabalar leon daha canlı daha güzel ve donanım da çok iyi ben leon alırım kesinlikle... golf 5 düşünürsen fsi ler pek tutulmuyor diye biliyorum...

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra da focus ta leona göre sıkıcı arabalar leon daha canlı daha güzel ve donanım da çok iyi ben leon alırım kesinlikle... golf 5 düşünürsen fsi ler pek tutulmuyor diye biliyorum...

Ağrıda leon var 3-4 tane, geçen gün biri yanıma park etti.İiçine bakma fırsatım oldu, gerçekten de resimlerinde göründüğü kadar basit değil.Hoşuma gitti.zaten dış görünüşü için diyecek söz yok, astrayı da focusu da geride bırakır.,
LPG ile yakıtı düşer diye düşünüyorum.Benim astra edition otomatikti o da 100 kmde 10 lt gaz yakıyordu şehir içinde.
Golf 5lerde FSİ uygun, pasicficler de uygun ama golf ilanlarına bakınca golf 4 başka bir yerde açıkcası...
astra dizellerde km çok, alan binmiş doyasıya.dediğim gibi benim astrayı kmsi için sattım yoksa çok memnundum.
focuslara uzun uzun bakıyorum, yol tutuşunu yakıtını herkes övüyor.Ama belki de kafamda bir yerde hep Leon oldugundan olacak focusun dış tasarımını begenemiyorum.
donanım olarak leon baya bir önde sanki.
kafam karışık anlayacağınız.sonbaharı bekleyeceğim bu gidişle.Fiyatlar normale dönsün.

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra cdti derim, az km olursa elbet, uygun fiyata cok daha dolu bir araba almış olursun.
Hantal falan değil ayrıca, yarış yapmayacaksan tabii...