Kulak yikatinca alışır mı?

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sol kulagim bi senesi tikanmişti..dr.gel temizliyelim dedi..kulagima sivilar damlatti foşur foşur yikadi..aradan epey sene gecti bu sene 2 hafta önce sol kulağım yine tikandi..Neyse yine Ulus Devlet Hastanesi KBB uzmanina gittim..ilac yazdi ve gidip kulak yikatmak icin karisim hazirlattim eczaneden..kullandim..1-2 hafta sonra açildi kulağım şükür..Hani bir inanış var milletin dilinde o sizce doğru mu? Sakın kulağını yikatma alışır derler..benimkide sanki bu oldu...iyi ama hala bi tuhaflik var gibi..tekrar kontrole gidicem..işyerinden biride senin zar delinmis demezmi?milletin agzi torbami?

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sol kulagim bi senesi tikanmişti..dr.gel temizliyelim dedi..kulagima sivilar damlatti foşur foşur yikadi..aradan epey sene gecti bu sene 2 hafta önce sol kulağım yine tikandi..Neyse yine Ulus Devlet Hastanesi KBB uzmanina gittim..ilac yazdi ve gidip kulak yikatmak icin karisim hazirlattim eczaneden..kullandim..1-2 hafta sonra açildi kulağım şükür..Hani bir inanış var milletin dilinde o sizce doğru mu? Sakın kulağını yikatma alışır derler..benimkide sanki bu oldu...iyi ama hala bi tuhaflik var gibi..tekrar kontrole gidicem..işyerinden biride senin zar delinmis demezmi?milletin agzi torbami?

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Temizlik işleminden sonra kulağınız hassaslaşır daha iyi duymaya başlarsınız ve zamanla kulak sıvısı kendini tekrar tamamladığı için tıkandığını zannedersiniz. Tamamen psikolojik olduğu için bu işlemden dolayı alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Daha kaliteli motor yağı koyduktan sonra aracın çekişinin arttığını hissediyorum demekle aynı şey :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gliserin kullanarak kirin kendiliğinden temizlenmesini beklemek daha doğrudur.tıbbi bir kulak rahatsızlığınız yoksa eğer.sık sık yıkatmak doğru değil bence zar parlaklığını kaybedebilir yada hassaslaşabilir.kulağın anatomik yapısı gereği kendini temizler zaten temizleyemediği zaman gliserin damlatıp akmasını sağlayın en sağlıklı temizlik yöntemidir.

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şimdi kamerayla içini gösteriyorlar, imkanın varsa bi özele git, vidyosunu izler delik mi nedir öğrenirsin. Kızımın kulaklarında tüp var, kontrolde gösteriyor hoca. Herşey ayan beyan ortada.