küfür etsem mubahmıdır ?

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda normal :) park yeri bulmak yyolda para bulmak kadar zewk verıyor artık bızım buralarda :) tek katlı bahcelı bı ew olcak arabanıda alcan ıcerı ohh ne guzel dım ıarkadaslar :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabayı da çizdiler hemde 2 kez üstüste..yemin ediyorum o anlık duyguyla çizeni görsem öldürürdüm.. çok adice bir davranış...sonuçta araba herşeye lazım bi hastalık olsa falan...milli servet sonuçta savaşta ...
bi ara kamera taktırmayı düşündüm ama fiyatı biraz tuzlu 2000 tl

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun özellikle büyük şehirlerde çok büyük problem.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,aynı şey geçen başıma geldim misafirliğe gitmiştim kapıdan bi çıktım arabamın tam önünde bi araç sıfır park etmiş içinden karısı ve çocuğu ile bi adam indi tam o anda tanponuma bi baktım yandan boyunca sürtülmüş dedim usta hayırıdır bu ne resmen çizmiş bellii,yok dedi bilmiyorum ben görmedim ama az mesafe bırakmşssın bende yapablirdim felan öyle demesiyle direk üstüne yürüdüm nediyosun lan hem vurmuşşssun bide laf yapıyosun diye karısı girdi araya yine lanet olsun dedim sesim çıkmadı karısıyla çocuğu olmasaydı çok güzel gösterirdim ben onada yapdığı halde yapardım ben kim yaptıysa haklı demeyi,küfürü bastım yürüdüm böyle pişkinlerde var.