Küçük Stepne Sorunum

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakılsınız ama stepne fiyatları herzaman yüksek olur diye biliyorum...Aracınız HB ise,ortadaki katlamalı rafı çıkartırsanız,normal lastik stepne oluyor diye biliyorum...
Aracım Hb ve raf yok bi denerim hocam . Bagajın küçülmesine bile razıyım :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracım Hb ve raf yok bi denerim hocam . Bagajın küçülmesine bile razıyım :)
Ozaman büyük bir ihtimalle normal lastik stepne olur..Benim önceki aracım 2012 model opel astra J Hb edition paketti..Ondada raf yoktu ve normal lastik stepneydi..

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Ben yeni lpg taktırdım. Stepne boşta. Kullanmakta nasip olmadı hiç. Nerede yaşıyorsunuz? Acelesi yoksa yollarım bir ara size.

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yeni lpg taktırdım. Stepne boşta. Kullanmakta nasip olmadı hiç. Nerede yaşıyorsunuz? Acelesi yoksa yollarım bir ara size.
Hocam çok teşekkür ederim İzmir Bergama da yaşıyorum siz nerede yaşıyorsunuz? Siz stepne kullanmayacak mısınız?

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni konu açmadan Cemil ve Hasip hocam size bi konuda danışmak istiyorum. Ön lastiğimi 1 hafta önce değiştirip 215 50 17 Nexen Hd Plus taktırmıştım. Fakat malum sol ön lastiğim yarıldı. Şimdi ya yeni 1 tane lastik alıp taktıracağım. Yada şöyle bi seçeneğim var, bi tanıdığımda 225 50 17 ebatlarında çıkma 2 adet yazlık continental var. Lastiklere baktım sağlam duruyorlar ve 150-200 civarına verecek adam ikisini. Siz ne yapmamı tavsiye edersiniz?