Küçük dolandırıcı !

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
evet arkadaşlar daha yeni başıma gelmiş birşeyi sizinle paylaşmak istiyorum.bozuk olan telefonum için parça ararken nette bir ilan gördüm yine bozuk bir telefon ancak parçaları benim telefona yarıyabilir diye alıyim dedim.ilan sahibiyle görüştüm sadece usbsi bozuk olduğunu geri kalan herşeyin çalıştığını söyledi.bende parçaları uymasa bile en kötü usbisini yaptırır onu kullanırım diyerek tamam dedim ve aldım telefonu.tabiki alırken şarjı yok usbden şarj edemediğim için dedi bende iyice tembihledim bak dedim bişey olursa dediğin gibi çıkmazsa aynen iade ederim dedim tamam abi mal benim o yönden sorun olmaz filan dedi.neyse aldım telefonu.aynı gün eve geldim batarya taktım açılmadı aradım bu bozuk dedim yine aynı laf tamam abi mal benim sen ekrana bak olmazsa alırım dedi.servise bıraktım ertesi gün telefonu almaya gittim ekran uymamış.telefonda haşatmış çalışmaz dedi usta.aradım yine tamam abi alıyim o zaman dedi bende şimdi geri vericem dedim abi akşam geç gelicem işim war dedi bende 10 bile olsa olur dedim.tamam abi 9 da ara sen dedi saat 9 oldu telefonu kapalı.neyse dedim msj attım bugün cevap geldi abi düğün vardı antalyaya gittim 1 hafta yokum ankarada.1 gecede düğün oldu aniden gitti yalan! neyse biraz diş gösterdim abi almasaydın zorla vermedim ayaklarına yattı.bu bir küçük liseli dolandırıcı.adı samet buhar.keçiörende ikamet ediyor.orda lisede.telefonun bedeli 50 tl.şimdi ben ne yapayım ? bütün konuşmaların kayıtları var dolandırıcılıktan inat edip şikayet mi edeyim? emniyetten ev adres buldurup gerekeni mi yapayım ! bir akıl verin sağlıklı düşünemiyorum kötü bişey yapmak ta istemiyorum :mad: ve şunu iyi biliyorum bu yaşta abi diyip dolandırmaya çalışan adi bir insanı geleceğin hırsız kadrosuna kendi lisemizde yetiştiriyoruz.

OPELIM_NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev telefonu vardır ara babasına söyle. akşam eve gelince çeksin kulaklarını..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yanlış bi alışveriş olmuş soınuçta çoluk çocuktan alışveriş yapılmaz şahsi kanaatim, hele 2. el olunca konu bi daha düşünmek lazım..şikayet konusuna gelince 50 tl önemli gibi gözükmeyebilir ama..en azından çocuğun hatalarını tekrarlamaması için ders oması için şikayet edin derim saygılar...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de yakala çek kulaklarını. lıse ogrnecısı sınav donemı su an. oyle dugune antalyaya falan gıdemez.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konudan bir ders alması lazım ne gerekiyorsa yapın ki gelecekte aynı hataları yapmasın.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yanına gidin,iyice korkutun,özür diler,hatasını anlar zaten..ama yine o ayaklara yatarsa,gereğini yaparsınız zaten abi;)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ben asabi adamın elimden bi kaza çıkar vallahi çok sinirliyim zaten :/
yüzsüz utanmaz adi birde çıkmış 50tl ile mi dolandırıcı olcam diyor.hayatını karartmak istemiyorum çok genç :/

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o zaman hiç polisi falan karıştırma,bindir arabaya sessiz sakin bir yerlere,şimdi konuşalım de,yaşın küçük utanmıyormusun de,şimdi ailen duyarsa ne olacak de,ya da polise verirsem napcaksın de..

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
bence sen elemanı bul, zaten yüz yüze geldiğiniz anda korkudan ne yapacağını şaşırır. baktın hala arsızlığa devam ediyo tut kolundan ailesinin karşısına çıkart.