kronik vaka

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi
Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: kronik vaka

exelans link' Alıntı:
Sorun yok yola devam:) aracın yürüründe motorunda vs hiçbir problem yok taş gibi araba bir conta bir klips iki zırıltıdan koca aracı yıkmayın lütfen:) telaşa da kapılmayın. Bugüne kadar kullandığım (merdeces c 180 k. dan sonra) en sağlam ve performasnlı araç acayıp güvende hissediyorum araçta kendimi.Birde son olarak:
ORTALAMA BİR OTOMOBİL KAև PARևADAN OLUşUR ??

CEVABI : Yaklaşık 12 bin parça

Saygılar.
saydın mı  011zaa hocam şimdi bu bilgiyi  birden söylemişsin de çok parça çok kalitemi anlamına mı geliyor  questionnn yoksa her araç ortalama 12 bin parça ise buna inanmam şahin de doğanda sanmıyorum 12 bin parça olsun

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Astra banada inanılmaz bir güven veriyor ve şimdiye kadar bunu yoldada zor durumlarda ıspatladı , araçlarımızda çok büyük sorun yok ufak tefek tıkırtılar var onlarıda izolasyonla hallediyoruz.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
Astra banada inanılmaz bir güven veriyor ve şimdiye kadar bunu yoldada zor durumlarda ıspatladı , araçlarımızda çok büyük sorun yok ufak tefek tıkırtılar var onlarıda izolasyonla hallediyoruz.

bende kendimi çok rahat ve güvende hissediyorum ufak tefek tıkırtılar her arabada oluyor

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

erdem link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=892.msg17373#msg17373 date=1300469068]

bende kendimi çok rahat ve güvende hissediyorum ufak tefek tıkırtılar her arabada oluyor
[/quote]
erdem bey tesekkur ederım bugune kadar formda okuyupta tıkırtıları takmayan bir sizi gördüm vallahi karamsarlıga kapılmıştım ama sizin bu cümleniz üzerine bu seslerin uyurken ki saat tıklaması gibi oldugunu söyleyebilirmiyim ? sessızlıkte kulagını onu duymaya odaklarsan cok buyuk ses ama dıkkat etmezsen aslında ses yok yanı her sey normal

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen ben de tıkırtı vslerden hiçbir şekilde rahatsız olmuyorum
açıkçası tıkırtı ya da lokurtu hiç kulağıma gelmiyor şu aşamada
bence rahat olun kullandıktan sonra siz de rahatsız olmayacaksınız

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=892.msg17436#msg17436 date=1300478988]
[quote author=NewPa1n link=topic=892.msg17373#msg17373 date=1300469068]

[/quote]
erdem bey tesekkur ederım bugune kadar formda okuyupta tıkırtıları takmayan bir sizi gördüm vallahi karamsarlıga kapılmıştım ama sizin bu cümleniz üzerine bu seslerin uyurken ki saat tıklaması gibi oldugunu söyleyebilirmiyim ? sessızlıkte kulagını onu duymaya odaklarsan cok buyuk ses ama dıkkat etmezsen aslında ses yok yanı her sey normal
[/quote]

güzel benzetme greatt

araba kullanıldıkça yürüyen aksamda, gögüste, koltuklarda heryerde parçalar yerleşiyor bazı vidalar gevşiyor. herşeyin arabanın kontağını çevirdiğimiz ilk günkü gibi olması imkansız. bu bütün arabalar için geçerli, astra da olsa mersedes te olsa bu sesler bence zamanla oluşan normal sesler. ayrıca şu anda havalar soğuk, yazın hava ısındıkça genleşmeye bağlı olarak arabanın başka yerlerinden de ses gelebilir diye düşünüyorum