kronik vaka

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi
Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim anlamadığm bir konu var formda okudugum kadarıyla kronik ve çözümü basit olan sorunlar ne biliyim yok kaliperden ses gelmesi, rüzgar sesi araç içi tıkırtılar ,kablo bağları falan filan olay şu ki bayilerde ople yada gm e hiç şikayet gitmiyormu kardeşim arabaların çoğu aynı sorunlardan geliyor  diye çünkü gördüğüm kadarıyla 2010 model araçlardaki sorunların aynısı 2011 modellerdede devam etmekte 2yılı aşkın bi sürede bu sorunların biri dahi çözülemezmiydi acaba ben mi yanlş düşünüyorum.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: kronik vaka

bahadirusta link' Alıntı:
çok doğru düşünüyorsunuz aramıza hoşgeldiniz.. :)
abi karamsarlığa düştüm valla  :( araçla ilgili bundan önce bende vectra gt vardı 99 model 9 yıl kullandım ne büyük bir arıza ile karşılaştım nede yok oradan tıkırtı geldi buradan ses hiç biri yoktu taş gibiydi opel yaparsa büle yapar diye düşünürken ne biliyim astralarda bu kadar sorun sonuçta fabrika aynı mühendisler aynı makinalar aynı yada şey olabilirmi vectra serisini üreten mühendisler emekli olmuş olabilirler mi  011zaa

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dua etcez bol bol  general_Pray

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında hiçbirşey düzelmemiş diyemeyiz sanırım.ևünkü aracım 2011 model ve fren lambalarında titreme, cc devreye alamama gibi daha evvel herkesin  yaşadığı problemler bende çıkmamıştı.
Değişiklik var gibi, ama "hiç değişmemiş mi? " denmesine yol açacak kadar az sanırım.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=892.msg17177#msg17177 date=1300433534]
çok doğru düşünüyorsunuz aramıza hoşgeldiniz.. :)
abi karamsarlığa düştüm valla   :( araçla ilgili bundan önce bende vectra gt vardı 99 model 9 yıl kullandım ne büyük bir arıza ile karşılaştım nede yok oradan tıkırtı geldi buradan ses hiç biri yoktu taş gibiydi opel yaparsa büle yapar diye düşünürken ne biliyim astralarda bu kadar sorun sonuçta fabrika aynı mühendisler aynı makinalar aynı yada şey olabilirmi vectra serisini üreten mühendisler emekli olmuş olabilirler mi  011zaa
[/quote]

Sn. Yaramaz06,

Böyle deyince hakkatten forum yanlış yorumlanıyor diye üzülüyorum. Karamsarlığa düşülecek bir durum yok. Ufak tefek sorunlar ile uğraşıyoruz. 2010 ların yaşadıkları sorunların artık az bir kısmını 2011 ler yaşıyor ve bu arabada taş gibi bir araba. Biz biraz titizleniyoruz, her sese karşı hassaslık gösteriyoruz ve araç çok yeni arızalar ile ilgili istatistikleri şu anda bizler servise gittikçe GM toplamaya başlıyor. O nedenle bir süre sonra gayet sorunsuz, servisler oturmuş ve biz kendimizi vay be zamanın da bunlarla uğraşıyorduk derken bulacağız :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

illaki üle canım eni sonu halledilecek sorunlar servisler oturacak ama ne biliyim arabada aynı sorunlarla karsılasmak sureklı eskı ve yenı modellerde kafamda soru ısaretı bırakmadı dersem yalan söylemiş olurum. aracım geldiğinde yaşayarak ögrenmek  en iyisi olucak heralde

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

yaramaz06 link' Alıntı:
illaki üle canım eni sonu halledilecek sorunlar servisler oturacak ama ne biliyim arabada aynı sorunlarla karsılasmak sureklı eskı ve yenı modellerde kafamda soru ısaretı bırakmadı dersem yalan söylemiş olurum. aracım geldiğinde yaşayarak ögrenmek  en iyisi olucak heralde

Ben de herkeste aynı sorunların çıkmasının bir avantaj olduğunu düşünüyorum :) 1 sorun çözülürse birçok kişinin derdine derman olacak.

Sorunların çeşitlilik göstermesi daha büyük bir sıkıntı. Araçlarımız gerçekten kaliteli.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

aracın kalitesine yakıstıramadıgımdan zaten böyle diyorum ya hocam astra j ler gercekten üst seviye

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
aracın kalitesine yakıstıramadıgımdan zaten böyle diyorum ya hocam astra j ler gercekten üst seviye
yazılanları okudukça ve aracı bekledikçe ben de acaba demeye başlamadım desem yalan olur. hadi hayırlısı inşallah pişman olmayız  general_Pray