Kronik sorundan kurtuldum.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Vectra C'lerde kronik bi sorun haline gelen göğüsten gelen tıkırtı problemi bendede vardı. Hava kanalları, kalorifer ızgaraları falan derken bi türlü bulamadım sesin nerden geldiğini ve:mad: özel servise götürdüm.
(Kayseri Op-Kay). Usta yol bilgisayarı ekranı ve orta havalandırma kanallarını çıkarıp Bikaç kablo sabitledi ve Göğüs gövdeye bağlayan bi tırnak yerinden çıkmış onu yerine taktı.
Şimdi çukur ve tümseklerde geçerken bile tık yok. Aylardır çektiğim ızdarıbın sebebi 30 tl ile yerini mutluluğa bıraktı:). Herkese tıkırtısız günler...;)

ulas1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla çok şanslısın, bizde de tıkırtılar var.Şimdilik bişey yapamıyoruz.:( Darısı bizim başımıza....

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu opelde bu sıkıntı var ama takip ediyorum arızaların nerdeyse hepsi farklı farklı yerlerden bende 3-5 saat uğraştım tıkırtının milden geldiğini buldum ama bsy yapmadım ne olduğunu bilmek bile beni psikolojik olarak rahatlattı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var o tıkırtı arkadaşın astradada var diğer arkadaşın corsadada var pek umursamıyroum açıkcası kronik dedim geçdim çünkü sadece kışları geliyor o ses ben genleşme olarak düşündüm bilhassa çünkü havalandırmayı açdınmı kışları geliyor yazları tık yok..

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman büyütmeyin arkadaşlar amcamın 530 bmw aracınada bindim ondada var tıkır tıkır ses sonuçta kışın çoğu aksam büzüşüyor boşluk yapıyor olur bu sesler ama çok büyük bir ses ise örneğin benim astradaki gibi vites kolundan zırıldama geliyorsa çok can sıkıyor.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten başlığı görünce dedim kesin konsoldan gelen ses diye. herkeste var sadece bende yokmuş deyip geçiyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen astraya bindim birebir aynı ses corsaya bindim birebir aynı ses en azından yarın öbürgün çinli opelin sahtesini yaparsa o sesden orjinal olduğunu anlarız :D:D:D gerçi çinli kesin arabanın içine 2 mp kamerada koyar :D :D :D

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sol camdan ses geliyor camı açıp kapattığımda kesiliyor ama tekrar çalıştırınca yine oluyor