Krom kapı çıtaları

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom kapı çıtaları

bencede güzel olmaz

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Sağolun yorumlar için vazgeçtim bende zaten aracı orijinal bırakmak lazım

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ufak tefek görsel değişiklikler araçta hoş durabiliyor ancak krom kaplama bana çok itici geliyor.
Balık sırtı anten gayet güzel duruyor onu araştırabilirsiniz, yada cam filmi yoksa yapabilirsiniz.

Daha maliyetli birşeyler isterseniz, 2 yada 4 egzoz çıkışı yapabilir, yay takıp aracı biraz alçaltabilirsiniz. Bunlar çok şık gösteriyor araçlarımızı.

Bu arada bende bu saydıklarımın hiç biri yok :) Tamamen duygusal :) Ama inş cam filmini yaptırıyorum maaşı alır almaz :)
Seneyede önümde düğün gözüküyor o yüzden araca masraf yapmak istemiyorum. Büyük ihtimalle satmam gerekecek :(

aahhmmeett60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede gerksiz bi ayrıntı

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

eyupuzger link' Alıntı:
Ufak tefek görsel değişiklikler araçta hoş durabiliyor ancak krom kaplama bana çok itici geliyor.
Balık sırtı anten gayet güzel duruyor onu araştırabilirsiniz, yada cam filmi yoksa yapabilirsiniz.

Daha maliyetli birşeyler isterseniz, 2 yada 4 egzoz çıkışı yapabilir, yay takıp aracı biraz alçaltabilirsiniz. Bunlar çok şık gösteriyor araçlarımızı.

Bu arada bende bu saydıklarımın hiç biri yok :) Tamamen duygusal :) Ama inş cam filmini yaptırıyorum maaşı alır almaz :)
Seneyede önümde düğün gözüküyor o yüzden araca masraf yapmak istemiyorum. Büyük ihtimalle satmam gerekecek :(
Hocam cam filmi var 2 numara servislik işleride yaptıramıyorum şu aralar uzak olduğundan
boş boş durcağıma bişeyler yapıyım dedim
kromajlara heveslendim şu ara ama kimse beğenmedi bende vazgeçtim

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Arkadaslar bugun aracıma krom cam cıtası kaplattım hemde 2000 lıra falan degıl sadece ustune yapıstırılaan ama gorunum aynı  240 tl ve2 yıl opel garantısıyle :D

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste mi? Serviste ise hangisi acaba?

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fotografını çekip foruma koyabilir misin?

Krom çıta aracı hakkaten şık gösteriyor. gerçi zamanla kromları dökülüyor ama olsun. Sport almayı dusunuyorum. ornegin spor modelden bu özellik cıkarılsa kesınlıkle vazgecerim. O kadar önemli yani : )  

hatta abartmıyorum sunroof mu krom cıta mı deseler hıc dusunmeden krom çıta derim :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

valla admın kızmazsa eger solım :D  mercanlarda opel servısı gazıemırde osman bey var o halledıo 2yıl ıcınde dokulme cıkma olursa kosulsuz sartısz degısme olucak ... foto ıcınde en yakın zamnda karsıdan gorunumu aynı ustten bakınca cok hafıf bellı edıo ıyı ıncelersenız..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan.