Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

sık kullanılanlara eklemiştim formattan sonra gitmiş bunları bulabildim bikaç tane daha vardı :(

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
akşam ave gidince link leri atayım araştırmıştım avrupadakiler  daha iyi vehesaplı gibi
fiyatlar s-dizayna göre çok uygun eğer aynı kalitede ve tam sarıyorsa neden olmasın bu linktekiler  special_Little_thongue_man

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAşLAR ben az önce s-dizayn ile iletişime geçtim ürün hakkında  söylencek pek söz yok zaten ,fiyat konusunda ise foruma özel indirim yapabileceğini söylediler ama sayi olarak kaç kişinin almayi düşündüğünü bana iletmemi söyledi kişi sayısına bağlı olarak indirim yapılacak ,kimler yaptırmak istiyorsa  belirtsinler bizde ona göre bir sayi verelim  s-dizayna

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

eray01 link' Alıntı:
ARKADAşLAR ben az önce s-dizayn ile iletişime geçtim ürün hakkında  söylencek pek söz yok zaten ,fiyat konusunda ise foruma özel indirim yapabileceğini söylediler ama sayi olarak kaç kişinin almayi düşündüğünü bana iletmemi söyledi kişi sayısına bağlı olarak indirim yapılacak ,kimler yaptırmak istiyorsa  belirtsinler bizde ona göre bir sayi verelim  s-dizayna

Eray Bey yeni konu açın isterseniz.