Kredi Kartı Aidatı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M@honi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
öğrenci olduğum için 4 seneden beri işbank maximum kullanıyorum 1 lira bile ücret ödemedim şimdi yeni kartım cıktı 2012 ye kadar da bu gecerli

Kredi karti üyelik aidati??

Ben mi yanlış biliyorum yoksa artık kredi kartı için kesilen yıllık ücret iptal edilmemişmiydi? benden bugün kredi kartı için üyelik aidatı istendi

hangi banka???

hemen itiraz edin gene.. ücreti geri odemezler büyük ihtimal ama gene almazlar..

bende bi kaç gün once internet bankacılıgıdna gordum. üyleik ücreti diye bir menü eklemişler.
aradım bankayi dedim ne alaka. size bir ücret yansımamış gözükyor merak etmeyin felan dediler.. yapı kredi kullanıyorum.

hemen bankayı arayip itiraz edin.

bende volkan gibi kredi çekmiştim adamaar bana bişe olmasın diye sigorta yaptırıyorlar parasını da benden alıyorlar

bende volkan gibi kredi çekmiştim adamaar bana bişe olmasın diye sigorta yaptırıyorlar parasını da benden alıyorlar

bankaların yaptığı bir çok şeye karşı olmama rağmen kredi çekene sigorta yapmaları ve bunun bedelini de krediyi çekene yansıtmaları doğru olan bi şey.. size bişey olduğunda krediniz ferdi kaza sigortası yapan şirket tarafından ödenicek, e bu sigortanın da poliçe bedelini doğal olarak siz ödüyceksiniz..

öğrenci olduğum için 4 seneden beri işbank maximum kullanıyorum 1 lira bile ücret ödemedim şimdi yeni kartım cıktı 2012 ye kadar da bu gecerli

iş bankası kartına 1. senenin sonunda kart ücreti yansıycak diye biliyorum...

card finansıma 35 lira geldi, aradım şansımı denedim, 6 ay kart açık kalma sözü verin bi dahaki extreden düşelim dediler, tmm dedim..

kredi kartı yıllık aidatı maalesef kalkmamış hatta son gelişmelerden sonra yasallaşmış
kredi kartı yıllık aidatını ödememeniz için ya kredi kartını kulladığınız bankadan maaşınızı alıyo olmanız lazım yada kredi kartınızı çok kullanıyorsanız 3-4 tane otomatik ödeme talimatı verip kurtulabiliyorsunuz tabi bu 2.si bankanın insiyatifine kalmış bu arada arayım tehdit edeyim gözlerini korkutayım falan hikaye maalesef Türkiye bankalar iyi para kazanıyorlar o yüzden aman şu müşteriyi kaybetmeyim dedikleri yok

asya carda gecın ozaman onlar almıo:D

Geri