Krank kecesi

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa 2004 c aracımı bakıma götürdüm kaputu açtık sol tarafta hava filitresi tarafında yağ sıçramaları olmuş kablolar ve aracın altı yağ olmuş usta baktı krank kecesi kacırıyor olabilir dedi emin olmamakla beraber aracımda yağ eksiltme pek denk gelmedim ama görgügüm yerler oldukca yağlı geldi bana bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum kran kecesi nedir kaç ytl ortalama iscilik nedir
sanzıman iner diyende var inmez diyende var ben konu hakkında bilgim olmadı için ustayada sormadım nette yaptığım araştırmalarda sanzıman iner diyende var inmez diyende

aracımın dediğim gibi kaputu acınca sol tarafında yağ sıçrakları vardı

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzıman indirmeseler bile işçilik çok tutar
yağınız eksilmiyosa daha önce olmuş bi sıçramadan kalmış olabilir, keçe o kadar patlamış olsa yağ kalmaz motorda.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
ben bayramdan önce krank keçesini değiştirdim.Maalesef şanzıman iniyor

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
benim biraz masraflı oldu.200 ytl ye bitirdim.antifiriz dahil.

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun tesbit ettik v kayısının takıldığı kasnağı sökdük ve oradan akıtıyor usta sadece ön kran kecesiden akıtıyor dedi simdi arka kran kecesi değilmiş cok sükür ön kolay değişir dedi sanzuman inmezmiş peki triger zinciri felan sökülüyormu ön kran kecesi tamiri hakkında bilgisı olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim cunku bu tamir nasıl yapılıyor ön kran keesi değişecek
arkadaşlar yamir sonrası sorun yasamaktan cok korkuyorum o yuzden detaylı bir sekilde araştırıyorum beni rahatlatacak bilgileri bekliyorum saygılar

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
benim sorunum arka krank keçesindeydi.şanzıman indi.ön keçe ise çok daha kolay ve kısa sürer.usta iyi ise bir sorun olmaz uzun yıllar kullanırsın

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Işine yarayan bilgi varsa ne mutlu paylaşim için buradayiz.daha benimde diğer arkadaşlarinda paylaşacaği konularimiz olacaktir.selamlar

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşaallah ustan iyidir. keçe yerine tam oturmazsa ikinci bir iş çıkarır başına. benim öyle olmustu. araba serviste 3 gün yatmıştı. gıcık bi durum..