kornam çalışmıyor... :)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol.. yakabilirim :D full kasko var :kop:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta senn gene ıyı bn bıgun basıyorum basıyorum tık yok kornada bıde ferrarı korna tkatırmıstım tuzlutdu bıraz nese dedım sıortası herlde gıttım eve baktım sıgorta saglam dedım bıde kornaya bakımm actım kaputu korna yokkk:):):):):):) bakıyorum bakıyorum korna yok yeırnde yolda bı takırtı glemıstı bnce canım turkıyemın bozuk yollarındandır demıstım gene meger o ara bızım korna ıntahar etmıs:):):) senn kornada sızlere omur usta taktr guzel bı korna bı role kafan rahat olsun sonrda:=)

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç duymadım kornada kömürü :) ama daha canlı çalması için röle bağlıyorlar ki arkadaşım elektirikçi bağlıyordu :) sigorta atsa hiç çalmaz korna ama Cihan sen kornaya çalıyor ama kısık çıkıyor diyorsun sigorta değilde bence korna gidiktir senin genelde kornalarda ayar kısmı var civata yani belki basa basa civata gevşedi ve ayarı kaçmış olabilir tabi bir ihtimal bu :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kornada komur olmazz sadece bı dıyafram var onda o kadar ses kısıklıgı dıyaframın gıtmıs o korna kesın degıscek yanı baska caresı yokk

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şampiyonluk ertesi, elektrikçiler iyi para kazanıyorlar. bende havalı kornayı patlattım kornasız geziyorum.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alın onn yerini bosch foyt foytt yolunuza bakın yaw:D