kopya CD ler yasaklandı

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okuduğum habere göre artık yasal olmayan yollarla indirilen müzikler cd ye kopyalandığında arabada dinlemek yasaklanmış
polisler kontrol ederelten yasa dışı müzik cd lerine para cezası kesecekmiş
yanlış anlamadıysam 50 bin lira cezası varmış
bu konuda daha ayrıntılı bilgisi olan var mı?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyi kontrol ettilerdi de bi cd kaldıydı :D

cd devride kapandı artık tak usb bellek cayır cayır binlerce şarkı.polis mi geliyo at cebine :kop:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sokakta filmden tut,merceksiz xenondan tut,abart egzozdan tut bunun gibi birçok göz önünde yasak olan şeyler alalen kullanılırken kaldıki polis cdden ceza yazacak...diyelim ki yazsa polisi görür görmez adam cd yi camdan atar gider evde yeniden çeker altı üstü 50 kuruşluk cd...bunun önüne geçmek zor iş...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorarım sizlere bir furya ile herkese satılan çocuk koltuklarını soran eden var mı?

Valla soran eden yok kardeş benim ikizlerim var bende alacaktım iyiki almadım dünyanın parasını istiyolar. çocukları arkaya oturtuyorum kimse bi şey demiyo. cam filminede aynısını dediler soran eden yok buda onun gibi bişey olur...:D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saçma ben ttnet yada turkcell den satın alıp indiriyorum cd ye atıyorum polis nerden bilecek benim nerden indirdiğimi ? incelemeyemi yollayacak cd yi saçma yani

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulanabilirligi olmayan bir yasak olur (eğer asli varsa). Çünkü aldığınız cdlerin bir kopyasını alma hakkınız her zaman var. Orjinal cd nin zarar görmemesi açısından bu önemli.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çocuk koltuğunu anlarım güvenlik açısından olsa iyi olur ama kopya cd ye kadar birsürü şey var sıra şimdi de cd yemi geldi

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla soran eden yok kardeş benim ikizlerim var bende alacaktım iyiki almadım dünyanın parasını istiyolar. çocukları arkaya oturtuyorum kimse bi şey demiyo. cam filminede aynısını dediler soran eden yok buda onun gibi bişey olur...:D

inşallah bir gün keşke alsaymışım demezsiniz. çocuklarınızın can güvenliğinin ödeyeceğiniz paradan daha değerli olduğunu düşünüyorum, kontrole gerek olmadan kimse bakmasa ve mecburi olmasa bile almanız ve kullanmanız sonradan pişman olmaktansa çok daha doğru.