Köpeğimi site yönetimi yüzünden vermek zorundayım

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 aylık çok isteyerek ve severek aldığım erkek rotweiler cinsi köpeğimi yeni taşınacağım site yönetiminden dolayı vermek zorundayım.Çok uğraştım çok kavga ettim ama olmadı. :( Bakmak isteyen varsa ücretsiz olarak vericem.İsteyen olursa benimle hberleşirse sevinirim.:cry:

1091.jpg

Son düzenleme:

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Sizin için çok üzüldüm gerçekten. Çok seviyorum bunları ben :)
Şimdi İstanul da olmak vardı. Kesin kaçırmazdım....

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
köpek isi zor yaaa bende büroda bakıyorummm ama havlamıyosa ne olcakkii

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ırk olduğu için sorun çıkarmıyorlar.küçük ırklar daha çok havlıyor ve rahatsız ediyor bence bunuda dile getirdim ama tabi dinleyen yok...
rot,pitbull,doberman yasak diğerleri serbest...!

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok güzelmiş.umarım iyi bakacak bir arkadaşa gider.yakında olsaydı Urlada bahçeli müstakil evde kalan aileme götürürdük:(

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ben çok seviyorum köpekleri, asil bir cins köpeğim olsun isterdim bunun gibi, ama şartlar aynı imkan yok şuanda, nasıl tatlı bakıyo fotoda... köpekleri sevdiğim kadar da kedilerden nefret ediyorum, çocukken kedinin biri parmağımı ısırmıştı herhalde o yüzden acayip bir nefretim var kedilere... :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu başlığınız "Site yönetimi" olunca hemen dikkat çekiyor:):)
Başlığı düzenliyorum..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
büyük ırk olduğu için sorun çıkarmıyorlar.küçük ırklar daha çok havlıyor ve rahatsız ediyor bence bunuda dile getirdim ama tabi dinleyen yok...
rot,pitbull,doberman yasak diğerleri serbest...!
Gerçekten çok doğru. Üst katta komşumda vardı, hayvanı evde yanlız bıraktıkları zaman onlar eve gelene kadar gece demez gündüz demez havlayıp dururdu. Kaç defa söyledik ama anlamadılar. En sonunda hayvan öldü de onlar da biz de kurtulduk. Sitelerde hayvan sahibi olmakta zor hayvanla yaşamak ta. Burada bir tane pitbull cinsi köpek var, boynunda tasması var ama tasmanın ucunda zincir yok. Sokakta öyle gezdirip duruyorlar. Şikayet ederim dedim bir kaç zincir taktılar sonra gene serbest bıraktılar. Hayvan dışarıda gezerken çocuklar eve kaçıyor. Çaktırmadan hayvanın zincirsiz halini resimledim, madem anlamıyorlar bende şikayet edeceğim. Sözün kısası hayvan besleyenler üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeliler. Seviyorum demek yetmiyor.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Annem sizin site yönetiminden daha beter müstakil bahçeli evde oturmamıza rağmen köpek besletmiyor. Köpeğinizde çok güzelmiş inşallah sizin gibi bakacak biri alır.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşım benim o tip apartman yönetimlerine diyecek çok sözüm varda, söylemim.Daha ilk okula giderken köpek yanına yanaşırsa taş at derler, çocuğun taş attığı köpek iç güdüsel olarak kendini koruyunca canavar olur.Ama o çocuk büyüyünce itin teki olunca benim çocuğum onu dövüyo bunu dövüyo kimse dokunamıyo yok mafya oldu benim oğlum delikanlı diye hava atmayı da biliyolar.Dah çok var söyleyecek şey de burası kamuya açık bir yer susayım o yüzden.