Köpeğe çarptım :(

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bu tür kazalar hapimizin başına gelebilir.. bu arada servisin verdiği anormal rakamlarda çok sinir bozucu olabiliyo :sopa:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
çok geçmiş olsun bu tür kazalar hapimizin başına gelebilir.. bu arada servisin verdiği anormal rakamlarda çok sinir bozucu olabiliyo :sopa:

Zaten servisler böyle yaptıkları içinde vatanda önünden geçmeye korkuyor şimdi bana deseler ki serviste 300 TL dışarı da 200 TL ben 300 öder serviste yaptırırım biraz enayi olayım derim ama 200 TL işe 400 derse enayi olmayı geçiyor gidip güzel bir kazık yiyeyim işine dönüyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun diliyorum..Böyle şeyler zaman zaman yaşanabiliyor..Köpek o hızla resmen taşa çarpmış gibi etki eder..İşin tuhaf tarafı böyle bir kazadan sonra köpekler hiç birşey olmamış gibi olay mahalinden uzaklaşırlar..Servisin 400 tl dediği onarımı yarı fiyatına halletmenize sevinirken köpeğe çarpmanız üzüntü verici..Çok dramatik bir durum :rolleyes: ben de geçen senelerde 40-45 km hızlarda seyir eden bir kartalın yola bir anda atlayan köpeğe çarpmasına şahit olmuştum..Kartalın ön tampon düşmüştü, sis farları kırılmıştı..Köpek 3-4 metre ilerisine düştü aracın..Biraz yerde kıvrandı sonra hiçbir şey olmamış gibi koşarak uzaklaştı..Şaşırmıştım :confused: yani kesin beli kırıldı ya da sakat kalacak sandım...Bununla geçmiş olsun diliyorum tekrar...Yollarda heba olan 10 larca hayvan var ne yazık ki :( kirpiler,kediler özellikle,köpekler..

Köpeklerde öyle şeyler var, anlık olarak fazla adrenalin salgılıyolar muhtemelen. Çok ağır durumda olsalar da kalkıp gidiyorlar sonra bi köşede ölüyorlar iç kanama gibi sebeplerden. Babamın eski çalıştığı yerde has kangal yavrusu vardı gerçi yavru dediğim 5-6 aylık ancak eşşek gibi bir köpekti, ona da araba çarptı hayvanın bacağı kalçadan kırılmıştı kalkıp gelmiş yatmış kulübesine bacağına dokununca ağlıyordu resmen, hayvanlara insanlardan daha çok üzülüyorum ne garip :(

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Köpek büyük ihtimalle iç kanamadan ölecektir.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç kanamadan ölmesin yahu niye öyle diyorsunuz anlamıyorum o köpek yerine sizin bir akrabanızın çocuğu veya yeğeniniz olduğunu düşünün , hiçmi içiniz sızlamıyor ?

İnşallah köpek kalktığı gibi hep yürür

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten servisler böyle yaptıkları içinde vatanda önünden geçmeye korkuyor şimdi bana deseler ki serviste 300 TL dışarı da 200 TL ben 300 öder serviste yaptırırım biraz enayi olayım derim ama 200 TL işe 400 derse enayi olmayı geçiyor gidip güzel bir kazık yiyeyim işine dönüyor.

abi parayı geç çok ukala olanları var... 2.5 ay önce triger deyiştirmek için aradım ellerinde astra f için trgier olduğunu söylediler taktırmaya gittim 35 dk bekledim ve gelen cevap... üzgünüz kayiş f kasanın kalmamış g kasa var dedi ben şimdi ne diyebilirimki:( sonra çıktım aradım ustamı sağolsun parçacıdan aldık triger halleti...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İç kanamadan ölmesin yahu niye öyle diyorsunuz anlamıyorum o köpek yerine sizin bir akrabanızın çocuğu veya yeğeniniz olduğunu düşünün , hiçmi içiniz sızlamıyor ?

İnşallah köpek kalktığı gibi hep yürür

Bizimki temenni değil, tahmin. Yanlış anlaşılmasın!

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kopekler tehlıke hıssettıklerı anda kendılerını kasar ve taş gıbı kesılırler o yüzden araçlar genelde bu kadar hasar alırlar gecmıs olsun sanada dıkkat etmek lazım

Vuuutututu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi 130 biraz fazla değilmi ? :sopa: