Konyalı arkadaşlar yardımlarını bekliyorum.

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SONUÇ
Bu adamı son olarak geçen ay sonu aradım, kızgın bi anıma denk geldi...
oda yanlışlıkla beni aradı açtım, aradıgının farkında degildi. bende açık bıraktım telefonu 1saat 24 dakıka boyunca açık durdu... En sonunda bağlantı kesildi yoksa durduğu kadar durucaktı..

Sonra bi daha aradım açtı ben değilim bu eski şirket numarası tanımıyorum dedi. Face den buldum sekreterimin faceden ekledim düştü hemen :D görüşelim haftasonu dedım verdı numarasını aradığım numara.

Aradım bastım küfürü şerefisize. Ama adam adam değil, 250 liranın ne peşine düşüyon gülüyorum sana dedi :D

Git dedim Allahından bul kapadım mevzuyu. İnşallah faturası kabarık gelir adi adamın...

Arkadaşlar biçogunuz biliyosunuzdur, aracımı satacağım için üzerindeki ekstraları satlıga çıkarttım ve Satlık Bölümünde DERECELİ EGZANTRİKLERİMİ MAVİLERİNSESİ nickli Okan AKDOGAN isimli arkadaşa sattım..

250tl si hemen havale 250tl si ise Şubat sonuna havale edecekti, yardımcı olmak istedim ve ödeme şeklini kabul ettim.

Aracındaki başka bir sebepten dolayı beni 40 kez aradı, 5 martta kalan borcunuda gönderecegi hakkında söz verdi. 5 marttan bu yana arkadaşa ulaşamıyorum, TELEFONU ÇALIYO ama AÇMIYO. Farklı numaralardan aradım mesaj attım her defasında ama arkadaş 7-8 günüdür ne telefonlarıma bakıyor nede mesajlarıma cvp veriyor, telefon açık ama cvp yok...
İstemiyorsan iade et malzemeleri diye msj attım ama yine cvp yok....

Konyalı arkdaşlardan bu arkdaşı tanıyan yada ulaşabilecek üyeler varsa yardımlarını rica ediyorum.

üye bilgileri: http://www.opelim.net/forums/member.php?u=13784
Okan AKDOGAN cep no: 0532 760 96 00
msn: okanakdogan@hotmail.com

Son düzenleme:

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl bir iştir ya konyalı arkadaşlar umarım yardımcı olurlar:confused:Bakınalım biraz konyadan olan varsa mesaj atarız.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşı tanımıyorum ama ulaşırsam size bilgi veririm

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orhan bey umarım ulaşabilirsiniz.Şidmi kargo şirketini aradım, kargo adres bilgilerini bana iletecekler yayınlarım burada. Şimdiden teşekkürler..

Aşagıdaki yazısına başka bir başlıktan ulaştım, arkdaş sanırım böyle birde kafe açmış...
"Arkadaşlar Konya Selçuk Üniversitesi Civarında Cafe Restaurant açtık Egzotik Cafe Restaurant..."

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erken karar vermeyin, benzer olaylarda hiç beklenmedik /akla gelmeyen nedenlerden gecikmeler yaşanmıştı, biraz beklemekte fayda var.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasın bır konusu vardı cafe acıyorum dıye buralardadır kayhan bır sıkıntısı olsa gerek, esnaf adam boyle yapmaması lazım yoksa

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet o konusunuda yazdım ama cvp yok hala arkdaştan 40 tanede msj attım yıne cvp yok...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ne biçim iş bu ya..