Konyada bildiğiniz iyi brc ustası

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model astra g kasa gl aracıma sıralı sistem brc marka tüp taktırmak istiyorum.konya merkeze 100 km uzaklıkta bir ilçede oturuyorum o yüzden konya merkezi ve ustaları pek bilmiyorum. konya merkezde tavsiye edebileceğiniz iyi bir usta varmı ? ilginize şimdiden teşekkürler

pls_cihat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ustasını bilmem ama ben geçen ay went gas taktırdım 2000 km yaptım bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim brc de sonuçta bir çok parçası türkiyede üretiliyor araştırmanızı tavsiye ederim iyi günler

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akgündüzler Var sanayide çok güzel usta benim lpg den yöne sıkıntım vardı bire çok yere gittim sorunu çözemediler o çocuk çözdü şimdi şükür hiç bir sıkıntım yok ben çok memnunum

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ustasını bilmem ama ben geçen ay went gas taktırdım 2000 km yaptım bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim brc de sonuçta bir çok parçası türkiyede üretiliyor araştırmanızı tavsiye ederim iyi günler
wentgazın maliyeti ne kadar oldu size birde nerde takdırdınız yerini tarif edebilirmisiniz

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akgündüzler Var sanayide çok güzel usta benim lpg den yöne sıkıntım vardı bire çok yere gittim sorunu çözemediler o çocuk çözdü şimdi şükür hiç bir sıkıntım yok ben çok memnunum
sanayide yeri nerde acaba tarif edebilirmisiniz

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klas Oto Tuning ve aksesuar var geiş cadde üzerinde hemen onun karşı soakğında 50 metre sonra sol tarafta