konu astra j sport iç aydınlatma

yilmazc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2013 opel astra j kasa vsr bugün farkettimki iç mekan aydınlatma yanmıyor makyaj ayna aydınlatmalarıda dahil sigortaları dijital ölçü aletimle tek tek ölçtüm hepsi sağlsm arks bagaj ve ön sol alttaki sigortalarda dahil stık sigorta bulamadım neden kaynaklandığını bilmiyorum bu arızayı daha önce yaşamış bir varsa bilgisini paylaşırsa sevinirim not.ön kısmın üst tarafındaki sag butonu bastığım zaman anında yanıp sönüyor lamba

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yanıp sönmesi temassızlık var anlamına gelebilir. lambayı söküp takın bence düzelir.

yilmazc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yanıp sönmesi temassızlık var anlamına gelebilir. lambayı söküp takın bence düzelir.
tesekkür ederim ilginize bugün söktüm baktım ölçü aletiyle ölçtüm saglam sigortaları yeniden elden geçirdim 12 volt gelmiyor hangi sigorta veya rölemi bilmiyorum pazartesi elektrikciye gösterecem hayırlısı tekrar tesekkür ederim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
tesekkür ederim ilginize bugün söktüm baktım ölçü aletiyle ölçtüm saglam sigortaları yeniden elden geçirdim 12 volt gelmiyor hangi sigorta veya rölemi bilmiyorum pazartesi elektrikciye gösterecem hayırlısı tekrar tesekkür ederim
Astra j kasada iç aydınlatmalarda kısa devre meydana geldiğinde iç aydınlatmanın enerjisi kesilir, aydınlatmalar çok soluk bir şekilde yanıp söner ve bir süre sonra araç kilitlenip tekrar açıldıktan sonra kendiliğinden düzelir. İç aydınlatmalarda sigorta panellerindeki bir sigorta atmıyor bildiğim kadarıyla.

Bir yerlerde kısa devre oluşmuş olabilir.

yilmazc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra j kasada iç aydınlatmalarda kısa devre meydana geldiğinde iç aydınlatmanın enerjisi kesilir, aydınlatmalar çok soluk bir şekilde yanıp söner ve bir süre sonra araç kilitlenip tekrar açıldıktan sonra kendiliğinden düzelir. İç aydınlatmalarda sigorta panellerindeki bir sigorta atmıyor bildiğim kadarıyla.

olabilir baktıeacam artık cevapladığınız için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Erhankoksal

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Merhaba bugun aracima ayak alti led bağlarken kisa devre yaptim yanlışlıkla
Bunun sigortasi tam olarak hangisi bi yardimci olabilme sansin varmi