Koltuk temizliği yaptım sonuç nasıl olmuş (resimli)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık güzel olmus

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben tavan taban aracın heryerini dip köşe koslaladım arkadaş bindi abi maşşallah araba değil yoğun bakım ünitesi dedi :)

The Pasha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık gerçekten güzel olmuş.. Beni de gaza getirdin :))

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık temiz olmuş

bende temizlige başlayacagım sonbahar temizligi sonra yaparsam kışın kuruması zor olur en iyisi şimdi yapmak

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel temizlenmiş gerçekten eline sağlık.ama bundan sonra işin zor söylin sana yenge gördüyse ki görmüştür mutlaka bundan sonra evdeki koltuk ve halıların temizliğini sen yaparsın gibime geliyor:)))

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aldım vectramı bende tavanını falan iyice yıkadım baya güzel olmuştu tertemiz ama bi kaç gün sonra tavan sarkma yaptı şimdiki aracımın da ihtiyacı var tavan döşeme temizliğine ama korkuyorum yine tavan sarkar diye koltuklar deri koltuk onda proplem olmuyor ama tavan ve direk döşemelerinin baya bi ihtiyacı var temizliğe...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel temizlenmiş gerçekten eline sağlık.ama bundan sonra işin zor söylin sana yenge gördüyse ki görmüştür mutlaka bundan sonra evdeki koltuk ve halıların temizliğini sen yaparsın gibime geliyor:)))
o konuda rahatım benim hanım arabayı ters cevirip üstünde halay çeksem ne yapıyorsun demez araba ile uzaktan yakından ilgisi yoktur temizliği ağacların arasında gölgede yapmıştım gölge bir yerdi temizlediğimi anlamadı bile
:kop::kop::kop:

ilk aldım vectramı bende tavanını falan iyice yıkadım baya güzel olmuştu tertemiz ama bi kaç gün sonra tavan sarkma yaptı şimdiki aracımın da ihtiyacı var tavan döşeme temizliğine ama korkuyorum yine tavan sarkar diye koltuklar deri koltuk onda proplem olmuyor ama tavan ve direk döşemelerinin baya bi ihtiyacı var temizliğe...
tavanı ben temizlemedim hem temizdi hemde korktum ıslak mendille silerseniz bir sıkıntı cıkarmaz ama ıslatıp yıkarsanız sarkmalar olur ıslak mendille silin yeter