Kolçak mandalı

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
astra h orjinal kol dayamanın mandalı kırıldı. parçacılarda bulamadım üretimi yok denildi. plastik kaynakçıda yaptırdım olmadı. biraz araştırma yaptıktan sonra 3d çizimini buldum. (aşağıda linki var işine yarayan olursa) aynısından bastırdım ancak yerine takarken o da kırıldı. daha önce bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Baskı ayarlanız nedir hangi filament kullandınız?

Abs %100 ve 0.12 ile bastırırsanız bence sorun kalmaz tablaya yapışma sorunu olursa etek yerine kenarlı bastırın ve cam tablaysa prit sürün. Ev içinde basılacak abs olmaz dereniz petg ile deneyin pls hem krılgan olur hemde 50 60 derece sıcağı gördü mü salar yazın araçların içi güneşte kalınca yanıyor

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay ve omeroz

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Baskı ayarlanız nedir hangi filament kullandınız?

Abs %100 ve 0.12 ile bastırırsanız bence sorun kalmaz tablaya yapışma sorunu olursa etek yerine kenarlı bastırın ve cam tablaysa prit sürün. Ev içinde basılacak abs olmaz dereniz petg ile deneyin pls hem krılgan olur hemde 50 60 derece sıcağı gördü mü salar yazın araçların içi güneşte kalınca yanıyor
internetten buldum baskı yapanları. dediğiniz ayarları yaptılar mı yada tekrar baskı yaptırsam yaparlar mı bilemem

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba aynı sorunu ben kendi yöntemimle çözdüm. Yayın oturduğu yerin tam ortasına sıcak ince demirle bir delik açtım, aynı şekilde kapağın tam karşısına da bir delik açtım. Akabinde delikten bir plasit kelepçe geçirerek yayı sabitledim. 1 yıldır da kullanıyorum. Yarın aracın yanına inince resim çekerim daha iyi anlarsınız. Yaparken ne yazık ki resim çekmeyi unuttum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
internetten buldum baskı yapanları. dediğiniz ayarları yaptılar mı yada tekrar baskı yaptırsam yaparlar mı bilemem
Siz siparişi verirken belirtmediyseniz standart ayarda pla 0.2 %20 dolulukla basmışlardır.

• Beğen
Tepkiler: camel2019

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Siz siparişi verirken belirtmediyseniz standart ayarda pla 0.2 %20 dolulukla basmışlardır.
dediğiniz şekilde olması gerektiğini belirttim. ücretsiz tekrar baskı yapacaklar. bu sefer daha iyi sonuç alırız umarım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
dediğiniz şekilde olması gerektiğini belirttim. ücretsiz tekrar baskı yapacaklar. bu sefer daha iyi sonuç alırız umarım
Abs ile daha iyi sonuç alırsınız. Orjinal trimler abs+epdm karışımı o yüzden esnekler

• Beğen
Tepkiler: camel2019

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
parça sorununu çözdüm Ankara'da opel store'den sipariş verdim dün taktım sıkıntı yok. temin etmek isteyenler için sayfa linki ;