KOL DAYANAĞI

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KOL DAYANAĞI

gradient link' Alıntı:
Ben arkayı açıp kapatmayı unuttuğum oluyor park edince...

Artık alışkanlık edindim anahtarı her seferinde uzuuuuunca basılı tutuyorum.  005hihih

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de etrafında bir tur atıyorum Emre... 005hihih

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bende de 2012 spport var aynı sorun bende de vardı
geçenlerde kol dayamayı söktüm kızağını tutan bir yay konumunda metal var onu biraz sıkıştırınca kolun geriye kayma sorunu ortadan kalkıyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa4862 link' Alıntı:
arkadaşlar bende de 2012 spport var aynı sorun bende de vardı
geçenlerde kol dayamayı söktüm kızağını tutan bir yay konumunda metal var onu biraz sıkıştırınca kolun geriye kayma sorunu ortadan kalkıyor
nasil sokuluyor..?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ilk başta vitesi biraz geride buluyordum, cam açma düğmelerini de. Vites şimdi tam elimin altında gibi geliyor ama cam düğmelerine hala tam alışamadım.

Kolçaksa evet biraz daha sıkı olabilirdi, önceki aracım Focus iki misli daha gevşekti ondan sonra Astra nınki daha iyi geldi haliyle.

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
19. aya kadar yolu var onun, bende her 3 denemeden birinde hala arka camlarla muhatabım. Hele bir yerde durup birşey sorarken arka camı açınca adamcağızda arkaya bakıyor önce, e arkada kimse yok, suratında da "hay ben bu camın düğmesini kendime kuma alayımda seveyim" ifadesi olan bir şöförde görünce ehe ehe oluyorlar. Çok fena, çok. (:)
abi çok güldüm yaa aynı dert bende de var her seferinde arka camı açıyorum her seferinde bir göz atmam gerekiyor

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yıldız uçlu tornavida ile kol dayamanın açılan yerinin alt tarafındaki vidalrı sökerek başlıyorsun söktükçe yeni vidalar geliyor önüne sonunda iskelete ulaşıyorsun.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa4862 link' Alıntı:
yıldız uçlu tornavida ile kol dayamanın açılan yerinin alt tarafındaki vidalrı sökerek başlıyorsun söktükçe yeni vidalar geliyor önüne sonunda iskelete ulaşıyorsun.

En sonunda da kaldırıp çöpe atıyorsun  011zaa

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Ben ilk aldığımda kayma sıkıntısı yaşadım ama fark ettimki farkında olmadan geriye doğru yükleniyorum. Ağırlığımı vermeden kolumu dinlendirmeye alıştırınca sorun kalmadı.

kesinlikle arkadaşıma katılıyorum. Dirseğimizi ucuna koyarsak istem dışı olarak geriye kayıyor yani gaz verdiğimizde bile kayma yapıyo. Tam ortaya koyun dirseğinizi koymayın yani ben hiç dert etmemiştim bunu çünkü hiç kayma yapmıyo :)