Kol dayama aparatı...

exodous

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.
2016 model Astra J sedan edition plus bir aracım var. Malum bu araçlarda kol dayama standart değil. Ben de internette biraz araştırma yaptım. İstediğim vidasız (aracın orjinalliğini bozmamak için) bir üründü. OMSA LİNE isimli bir firmanın aşağıda linkini verdiğim ürününü buldum.

Acaba bu ürünü kullanan oldu mu? Benim endişem kol dayama bölümünün kısa kalması. Kullananlar varsa ürünle ilgili bilgileri yazabilirlerse sevinirim. Teşekkür ederim.

http://urun.n11.com/kolcak/opel-astra-j-kol-dayama-2010-vesonrasi-kolcak-montajsiz-vidasiz-P130441234

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tür (vidasız) ürün kullanmadım ama vidalı tip (üniversal tip denenlerden) olanından uzun süre kullandım. Vidalı tiplerin kol dayama yerler daha uzun, dolayısı ile içleri de daha fazla eşya alıyor ama tavsiye etmem. Kol dayama yeri uzun olduğu için hem dengesiz yüke (destek yeri geride kaldığı için) maruz kalıyor o nedenle çabuk deforme oluyor hem de el freni kolu ile bardaklığa ulaşmak zor oluyor. Kol dayama yeri kısa olunca kol konan yer ile destek arasındaki mesafe kısa olacağından daha dayanıklı olacağı gibi el freni kolu ile bardaklığa ulaşmak daha kolay olacaktır.

exodous

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Opelciler...
Bir önceki mesajda sözünü ettiğim ürünü aldım. Alırken oldukça şüpheliydim ama hepsi boşunaymış. Ürün gerçekten de tam bir fiyat/performans ürünü. Ne bir esneme, ne bir ses, ne bir boşluk. Benim gibi kısa boylu ve doğal olarak kısa kolları olan bir insan için bile yeteri kadar dirsek mesafesi var. İçi de gayet geniş. Üstelik aracın içinde kendini kaybettiriyor. Yani iç donanımla hem renk hem de görüntü olarak çok uyumlu.
Eğer almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim. Hiç pişman olmazsınız. Bunu aldıktan sonra iyi ki vidalı alıp arabamın orijinalliğini bozmamışım diyorum.

Amac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Paylaşım güzel [emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi