Km ve devir saati yerinden oynamiyor

eski kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA .DÜN AKŞAM ARACIMLA BİRYERE GİDECEKTİM 1-2 KM GİTTİM VE KM VE DEVİR SAATİNİN YERİNDEN KALKMADIĞINI FARKETTİM.ARIZA IŞIĞIDA YANMADI ACABA NEREDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR ?BİLEN ARKADAŞLARIMDAN YARDIM BEKLİYORUM:confused:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkar yerinden bak soketlerde temassızlık olabilir veya göğüs üstünden tepikleme yöntemini uygula türk usulü

levent54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA .DÜN AKŞAM ARACIMLA BİRYERE GİDECEKTİM 1-2 KM GİTTİM VE KM VE DEVİR SAATİNİN YERİNDEN KALKMADIĞINI FARKETTİM.ARIZA IŞIĞIDA YANMADI ACABA NEREDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR ?BİLEN ARKADAŞLARIMDAN YARDIM BEKLİYORUM:confused:

Kutup başlarını değiştir ve dene.. Sorunun büyük ihtimalle gidecektir.

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir zamalar bu sorunu bende yaşadım. uzun bi süre arabamı bu şekilde kullandım..
muhtamelen bi temassızlık var. benim sorunum kaza aptıkdan sora düzeldi :D
büyük ihtimalle göstergeyi yerinden söküp takma ile sorunun düzelecektir. forumda vectranın göstergesi nasıl söküldüğüne ilişkin resimli anlatım var.. kolay gele

eski kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bunun km ile ilgili soketin yerini bilen varmi çok karişik hangisi acaba birde akünün kutup başlarini söküp takinca ayarlarda bir sikinti yaşamayiz değilmi