Km. Düşürülmüş Ne Yapacam

rene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanılır gibi değil hakim niyeti olanlarında Gönül rahatlığıyla yapması için yol göstermiş yani....yazık..bittik okeye dönüyoruz.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. Allah kaza bela vermedikten sonra bu dünyada maddi zarar olsun sıkıntı değil. Ben emeği geçen herkesi Allah a havale ettim. Öteki tarafta bazı şeylere bu dünyadakinden daha çok ihtiyacımız olduğu kesin.
Bu arada aracı biraz önce aldığım fiyata yakın bir fiyata birine sattım. Km durumu ve en ufak kaporta çiziklerini bile göstererek.
Ne diyelim her şeyi sınav olan hayatın bir sınavıda buydu. Buna şükür.
Herkese teşekkürler. Bakalım sıradaki forumumuz hangi markadan olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. Allah kaza bela vermedikten sonra bu dünyada maddi zarar olsun sıkıntı değil. Ben emeği geçen herkesi Allah a havale ettim. Öteki tarafta bazı şeylere bu dünyadakinden daha çok ihtiyacımız olduğu kesin.
Bu arada aracı biraz önce aldığım fiyata yakın bir fiyata birine sattım. Km durumu ve en ufak kaporta çiziklerini bile göstererek.

hakkınızda hayırlısı olsun. opelden şaşmayın.

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Diğer forumlarda bu aktifliği bulamazsınız, ben pevgeot aldım ama forumları malesef ceset :D Opelim.net i övdüm orda, haftada 2 konu bile açılmıyor bazen :)

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gökhan bey sizi tebrik ederim. acısını başkasından çıkarayım moduna girmemişsiniz.. Hayırlısı olsun..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun . Keşke farklı sonuçlansaydı .

Ekspertiz esnasında yakaladığımız araç sayısı inanın o kadar fazla ki bu km konusunda 150 bin nüfuslu Ünye de 1 yılda 200 e yakın km oynanmış araç yakaladık . Opel , Renault , Dacia, Fiat, Ford ve Hyundai de inanılmaz bir km oynama oranı var . Bir kaç örnek ...

Bu bir Dacia Duster :
f416564dfef47fbfc2c0ee77bf58d0a9.jpg

Bu bir Fiorino:
20a586f342815a73b113988c92935b87.jpg

Bu bir Astra H:
6b34131a75dd240b1c12d9911a7a7ab5.jpg

Bu da bir Ford Connect:
f1aa92486c602c97412c3ec12d69cd11.jpg

Genel olarak durum bu . Hepsini çekmşyorum ve paylaşamıyorum sonuçta müşteri aracı :(

Herkese tavsiyem 2. El araç alırken kesinlikle km kontrolü yapın . Artık bu iş oyuncak oldu .

O kadar yüzsüzler ile karşılaşıyoruz ki ben 2. El araç bakıyorum ben 2. El araç almam .

Bir kaç müşterimizin faizi ile parasını almasına yardımcı olduk ancak ekseriyetle son alıcının üstüne patlıyor bu pislik .

Kişisel rekorum 330 bin km düşüreni yakalamak oldu :D

Herkes dikkat etsin .

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Konu sahibi olarak tekrar güncelleme yapayım. 2015 Golf 1.6 TDI DSG aldım. Bu kez 65bin km de ve km kesin doğru :))
Şimdilik çok memnunum.
Var mı opelden vw e geçen arkadaş?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gökhan, mahkemenin senin aleyhine bitmesine çok üzüldüm. Allah'ından bulsun demekten başka ne diyebiliriz ki? :(

Yeni aracın hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullan.

İktidarları eleştirince vatan haini gibi muamele görüyoruz. Bu işin tek sorumlusu siyasi otoritelerdir, zira yasaları hazırlayanlar, cezaları artıran veya hafifletenler, oy uğruna sık sık af çıkaranlar onlardır. Benim merak ettiğim konu; bir bakanın veya cumhuriyet savcısının başına aynı olay gelseydi mahkeme nasıl bir karar verirdi? Allah garibanın, arkası olmayan sade vatandaşın yardımcısı olsun.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi iyi dileklerin için teşekkürler. Yaptırımı olan, cezacık değil gerçekten ceza veren hukuk sistemimiz olmadığı müddetçe böyle olaylarla daha çok karşılaşırız gibime geliyor. Tuhafıma giden bu gibi durumların pişkinlik sınırlarını aşarak normalleşmeye başlaması... Allah doğru insanlarla karşılaştırsın demekten başka bir şey gelmiyor elden.