Km. Düşürülmüş Ne Yapacam

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucunu sabırsızlıkla bekliyoruz hocam. Yukarıda yazılan mesajların bir çoğunu okudum ge bir çok mesaja çok üzüldüm. Yapılan işin doğru olduğunu tasvip eder gibi, dediği fiyata ver uğraşma, bin gitsin, mahkeme boş yere vere verme, bir şey tutturamazsın diyen insanları merak ediyorum. Bu işler ya kendilerinin başına gelmemiş tuzları kuru, ya da kaba bi tabirle bu işler ile bi alakaları var. Sonucu ne olursa olsun on numara bir karar alıp mahkemeye vermişsin hocam. Yangına şu taşıyan karınca misali, '' yangını söndürmesen de safın belli olsun ''

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18.Mayıs.2017 duruşma tarihi demiş yani bugün duruşma görülmüş olmalı. Arkadaşın davayı bırakmamasını cok takdir ettim cunku km düşürme affedilmeyecek birşey bence de. ağır hasarlı aracı hasarsız gösterip satmak, ağır kusuru gizleyip satmak, bunlardan bile daha pis bir eylem cunku durup dururken yapılan bir eylem.

Dj_metatron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18.Mayıs.2017 duruşma tarihi demiş yani bugün duruşma görülmüş olmalı. Arkadaşın davayı bırakmamasını cok takdir ettim cunku km düşürme affedilmeyecek birşey bence de. ağır hasarlı aracı hasarsız gösterip satmak, ağır kusuru gizleyip satmak, bunlardan bile daha pis bir eylem cunku durup dururken yapılan bir eylem.

bı nasıl bir vicdan 280 nini 97 bine dusurmus ınsafına senn. Erkegim diye dolasır serefsiz haysıyetsız. Expertte nasıl anlamıyo 97 bin ile 280 bin arasındaki farkı

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dava bitti. Hakim sağolsun emsal oluşturacak bir karara imza attı BERAAT. Aklım almıyor km düşürmek suç değilmiş bu duruma göre. Neyse buraya içimi dökmek istemiyorum ama hukuk(!)umuzun geldiği son noktadayım şu an.
Ne yapacam ben şimdi bu arabayı. Satsam bir dert binsem ayrı dert. Buz gibiyim şu an.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanılmaz.bizim hukuk sistemi git adamı vur öldür der ben karışmıyorum hatta teşvik ediyorum der,ama cezanı bir güzel veririm diyerek çıldırtır insanı.geçmiş olsun canınızı sıkmayın lütfen ben olsam biner keyfime bakarım.5yıl kullansanız 10 bin aşağısına bile versen nolur ki

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yazacak tek kelime, ufacık bir cümle bile bulamıyorum.

çok geçmiş olsun. Allah kaza bela vermesin. bu sizin imtihanınız. bu yalan dünyada şaşan adalet emin oldun Allah'ın huzurunda gram şaşmayacak. bu süreçteki herkesten hakkınızı alacaksınız.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ee hani dolandırıcılık suçuna giriyordu, sayın basınımız boy boy manşet yapmışlardı artık halkımız mağdur olmayacak diye. Adam vizeyi aldı artık durur mu yerinde bundan sonra km düşürürken düşünmez bile. Geçmiş olsun yapacak pek fazla birşey yok aslında, arabaya eşşek niyetine binip 3 5 sene sonra 10 aşağı verip en azından arabadan olabildiğince fayda sağlayın.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Kararın temyiz yolu kapalımı
Pes etmeyin temyiz edin

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
show tv whatsapp hattına yazın. haber kanallarından sizinle röportaj yapsınlar. kararıda temyiz edin. verilen emsal kararlar yokmuydu bununla alakalı ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basına verilebilir aslında çok mantıklı

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi