Km. Düşürülmüş Ne Yapacam

Kaan Kahramaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir savcı bir yılda dava açamaz mı , allah adalet saraylarına düşürmesin arkadaş hiç birimizi.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi.

İşe iade davam vardı. İşe iade davalarının 2 ay içinde çözülmesi gerekiyor kanunda yazan bu. Avukatımın dediği şu bu ülkede adalet yok. Kanun diyor işte 2 ay. 2 yıl oldu. Ben neyi savunacağım şimdi? Adam kendi yaptığı kanuna uymuyor ki. :)

Bu arada dava 3 Yıl sürdü. Alacak verecek davasıyla 4 yılda paramı aldım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar eleştirildim senin şu "pis herif" ithamına takıldım. Bu şekilde konuşarak kimin "pis" kimin "temiz" olduğunu herkes görür. Bir insanın kullandığı kelimeler o insansın kalitesini gösterir. Gördüğün üzere ben "Türkçe" yazmaya bile özen gösteren biriyim.

İşine gelmiyorsa engellersin beni benim şu an seni engelleyeceğim gibi. Benim düşüncem budur. Saygı gösterir veya göstermezsin. Ama bunu yaparken bile terbiyeli olmak kimseyi rencide etmeden yapmak gerekir.
Küfür etmememin sebebi , kalitemdendir.
Adice bir hareketi savunuyor olmaniz, kimin pislik oldugunu gosterir. O konuya takilmayin bence.
Beni engliyor olmaniz ise beni onurlandirir. Bu ayni dusunmedigimiz anlamina gelir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde çıkan haberden:

v5bdzR.png

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde çıkan haberden:

v5bdzR.png

Bunu kameralar yakalamış rezil olmuş sevindim. Yukardaki mesaj atan arkadaşın experle hiç işi olmamış herhalde. Şimdiki experler kılı kırk yarıyorlar ve inanın haberdeki durumda kamera göstermese exper çözerdi durumu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vakti zamanında bende km si oynanmış arac aldım, tabi benimde satarken haberim olmuştu. piyasasının 4-5 bin tl altına satmak zorunda kaldım. Şimdi benim anlamadığım bu konuya kaç kişi yorum yapmış herkes Kaan Kahramaner'in yazdığına karşı cıkmış hakaretler etmiş vs . Yazdıklarına bende katılmıyorum. Aslında sigorta şirketleri bunu hakediyor ama önemli olan benim vicdanımın kabul etmemesi. Sormak istediğim tek şey bir insana yaptıgının veya yapacagının yanlış olduğunu anlatmak yerine neden hemen onu dışlayıp hareketler ediyoruz ki. bu Arkadşa böyle düşündü diye kötü bir insan olacak değil, başkasıda ona düşüncelerini yazdığı için agır ithamlarda bulunduğunda bu onunda dürüst olduğunu göstermez burda yazarak bunu kimse bilemez belkide burda eleştiren arkadaşlarda yapmıştır aynısını kim nerden bilebilirki.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vakti zamanında bende km si oynanmış arac aldım, tabi benimde satarken haberim olmuştu. piyasasının 4-5 bin tl altına satmak zorunda kaldım. Şimdi benim anlamadığım bu konuya kaç kişi yorum yapmış herkes Kaan Kahramaner'in yazdığına karşı cıkmış hakaretler etmiş vs . Yazdıklarına bende katılmıyorum. Aslında sigorta şirketleri bunu hakediyor ama önemli olan benim vicdanımın kabul etmemesi. Sormak istediğim tek şey bir insana yaptıgının veya yapacagının yanlış olduğunu anlatmak yerine neden hemen onu dışlayıp hareketler ediyoruz ki. bu Arkadşa böyle düşündü diye kötü bir insan olacak değil, başkasıda ona düşüncelerini yazdığı için agır ithamlarda bulunduğunda bu onunda dürüst olduğunu göstermez burda yazarak bunu kimse bilemez belkide burda eleştiren arkadaşlarda yapmıştır aynısını kim nerden bilebilirki.
Yapacagi seyin yanlis oldugunu, 18 yasindaki kardesim bile bilebilirken , hayattan nasibini almamis bu terbiyesiz kisilige ne diyelim?
Kim bilir kac yasindadir bakarsaniz adam sanirsiniz belki...
Bu ve bunun gibiler yuzunden millet sigorta yaptirirken dunyanin parasini oduyor.... Verdigim her fazla kurus bu ve bu gibilerin coluklarindan cocuklarindan ciksin...

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapacagi seyin yanlis oldugunu, 18 yasindaki kardesim bile bilebilirken , hayattan nasibini almamis bu terbiyesiz kisilige ne diyelim?
Kim bilir kac yasindadir bakarsaniz adam sanirsiniz belki...
Bu ve bunun gibiler yuzunden millet sigorta yaptirirken dunyanin parasini oduyor.... Verdigim her fazla kurus bu ve bu gibilerin coluklarindan cocuklarindan ciksin...

yinede bu kadar ağır konuşmamak lazım hocam, düşüncesi yanlış evet katılıyorum.hiç tanımadığınız görmediğiniz insanın bir yanlış düşüncesinden dolayı bu kadar üzerine gitmek yersiz bu kadar ön yargılı olmayalım. 18 yaşımdan bu yana trafikde araba kullanırım hamdolsunki hiç kazam yok 2 tane cezam var birisi park yasak olan yere park etmem(şehirdışı hiçbilmediğim bir şehirde oldu buda) diğeride cam filmi cezası. ben 880 tl trafik sigortası ödedim , şimdi benim beddua etmem mi gerekli, en az bir tane kazası olana bile beddua mı edeyim.Ben bu adamı tanımam avukatı da değilim senide tanımam, kusura bakma hocam ama bu arkadaşın düşüncesi ne kadar yanlışsa seninde olaya yaklaşma tarzın o kadar yanlış.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinede bu kadar ağır konuşmamak lazım hocam, düşüncesi yanlış evet katılıyorum.hiç tanımadığınız görmediğiniz insanın bir yanlış düşüncesinden dolayı bu kadar üzerine gitmek yersiz bu kadar ön yargılı olmayalım. 18 yaşımdan bu yana trafikde araba kullanırım hamdolsunki hiç kazam yok 2 tane cezam var birisi park yasak olan yere park etmem(şehirdışı hiçbilmediğim bir şehirde oldu buda) diğeride cam filmi cezası. ben 880 tl trafik sigortası ödedim , şimdi benim beddua etmem mi gerekli, en az bir tane kazası olana bile beddua mı edeyim.Ben bu adamı tanımam avukatı da değilim senide tanımam, kusura bakma hocam ama bu arkadaşın düşüncesi ne kadar yanlışsa seninde olaya yaklaşma tarzın o kadar yanlış.
Madalya takalim o zaman.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu kameralar yakalamış rezil olmuş sevindim. Yukardaki mesaj atan arkadaşın experle hiç işi olmamış herhalde. Şimdiki experler kılı kırk yarıyorlar ve inanın haberdeki durumda kamera göstermese exper çözerdi durumu.

Exper'i ne zannediyorsunuz? O şahıs sizin paranızla ''var''. Hem istedikleri gibi para alacaklar hem de onlara hesap vereceğim öyle mi?

1.5 yıl önce Astra J aracım ile önüme çıkan B7 kasa bir PAssat'a 2 kapısının ortasında çarptım. Hızım çok düşüktü ama iş bu ya, aracım ön tamponu Passat'ın 2 kapısının ortasına takıldı ve Passat benim tamponu KOMPLE söktü.

Tampon o iki kapının arasına nasıl sıkıştıysa çektim çektim gelmedi kazadan sonra. Trafik ekipleri geldi, tutanaklar tutuldu vb. ondan sonra Passat'ı benim tamponla birlikte çekici götürdü, benim aracı ben alıp garajıma götürdüm.

Ertesi gün aracı servise götürdüm, bana tampon soruyorlar. Dedim yok tampon filan, gidin VW bayiinden Passat'ın üzerinden sökebiliyorsanız sökün.

Rapor filan? Rapor filan da yok, sadece alkolsüz olduğuma dair hastane raporu var... Aracım KASKOMDAN yapılacak dedim ve anahtarı attım çıktım. 2 hafta sonra aracım tertemiz yapıldı ve aldım.

Para vermişim ben o kaskoya, kime hesap vereceğim? NE hesabı vereceğim! Eksper gitsin, trafik şubeden raporları alsın karşı tarafın sigortasından parasını rücu etsin. NE yaparsa yapsın bana ne!

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Exper'i ne zannediyorsunuz? O şahıs sizin paranızla ''var''. Hem istedikleri gibi para alacaklar hem de onlara hesap vereceğim öyle mi?

1.5 yıl önce Astra J aracım ile önüme çıkan B7 kasa bir PAssat'a 2 kapısının ortasında çarptım. Hızım çok düşüktü ama iş bu ya, aracım ön tamponu Passat'ın 2 kapısının ortasına takıldı ve Passat benim tamponu KOMPLE söktü.

Tampon o iki kapının arasına nasıl sıkıştıysa çektim çektim gelmedi kazadan sonra. Trafik ekipleri geldi, tutanaklar tutuldu vb. ondan sonra Passat'ı benim tamponla birlikte çekici götürdü, benim aracı ben alıp garajıma götürdüm.

Ertesi gün aracı servise götürdüm, bana tampon soruyorlar. Dedim yok tampon filan, gidin VW bayiinden Passat'ın üzerinden sökebiliyorsanız sökün.

Rapor filan? Rapor filan da yok, aracım KASKOMDAN yapılacak dedim ve anahtarı attım çıktım. 2 hafta sonra aracım tertemiz yapıldı ve aldım.

Para vermişim, kime hesap vereceğim? NE hesabı vereceğim! Eksper gitsin, trafik şubeden raporları alsın karşı tarafın sigortasından parasını rücu etsin. NE yaparsa yapsın bana ne!

Tamam öyle olsun birşey demedik :) Experle uğraşmayan nadir insanlardansınız yada bize hep kurtlar denk geliyor.