Km. Düşürülmüş Ne Yapacam

beycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun öncelikle.
hepimizin başına gelbilecek olaylar. konu kapnmış da olsa 2. el araç alacaklara tavsiye ptt den edevlet şifresi alıp plakayla aracı sorgulatıp kısa süre önce el değiştirmiş araçardan uzak durmak önemli.

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.artık öyle bir kanun var aracın kmsini düşürüp satışa sunmak suç.eğer davayı kazanırsan ki muhakkak kazanırsın bütün deliller lehindeyse öncelikle araç satıcıya geri iade oluyor misal aracın satış bedeli 30 bin diyelim bu parayı geri alıyorsun üstelik faiziyle dava tarihinden itibaren dava sonuçlanana kadar faiz işliyor.sen aracını binmeye devam et tahminim 2 yıl sürer.eğer int.aldıysan arabayı o int.çıktısını al somut bir delil olunca daha rahat olur.

Son düzenleme:

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığınız kişi aracın ilk sahibi ise eğer hemen dava açın bence.Dava açmaya gidincede aldığınız adama dava açmaya gittiğinizi de söyleyin.Size uyan bi fiyat verirse aracı geri verin yok yanaşmaz sa davayı açın ve sonuçlandırın.Zararın karşılanır.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Noterde km bilgisi kaydı yazdirmak lazim aslinda sahibi rengini belli eder aslinda

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Sahibiyle konunun başında yani aracı aldığım ilk haftadan sonra hiç konuşmadım. En son 31 teklif etmişti kabul etmemiştim. Bu saatten sonra da hiç konuşmayı düşünmüyorum. Beni arasa bile avukatımın numarasını verecem ara onla konuş diyecem. Burnunu sürtebildiğim kadar sürtecem. El mi yaman bey mi yaman belli olacak. [emoji1]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Konuyu okuyanlar olursa diye yazıyorum. Bir seneden fazla geçti ama hala savcı davayı açmadı bekliyoruz. Forumda avukat var mı acaba? Dava açılması bile neden bu kadar uzun sürer ki? Avukatım ceza davası olduğunu savcıya bağlı olduğunu uzun süreceğini söylüyor. Doğru mudur?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konuyu okuyanlar olursa diye yazıyorum. Bir seneden fazla geçti ama hala savcı davayı açmadı bekliyoruz. Forumda avukat var mı acaba? Dava açılması bile neden bu kadar uzun sürer ki? Avukatım ceza davası olduğunu savcıya bağlı olduğunu uzun süreceğini söylüyor. Doğru mudur?

Şu an savcılar başka işlerle ilgileniyorlar ;). Bir seneden fazla bir sürede dava açılamazsa, açılan davalar yıllar sonra karara bağlanırsa, uzun süre temyiz için beklenirse üç kağıtçılar tabi yasalardan korkmazlar. :(

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi demek ki herşey reklammış diyorum. Yada yeterki haber olsun diye herşeyi abartıyorlar. Hani km düşüren yandı, hapisti şuydu buydu haberler nerde. Km düşmüş araç alan yanmış bu devirde.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Savaş abi demek ki herşey reklammış diyorum. Yada yeterki haber olsun diye herşeyi abartıyorlar. Hani km düşüren yandı, hapisti şuydu buydu haberler nerde. Km düşmüş araç alan yanmış bu devirde.

Yasaların verdiği kararların sayılmadığı uyulmadı bir ülke de adalet saraylarında hak aramak hey vayrum hey...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savcılıkla yuzyuze gorussenız acaba nasıl olur ya da mumkunmudur boyle bırsey

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi