km durdurma nasıl anlaşılır

twinport41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde corsa d aracının iç aydınlatma sigortası yandı. Bende yerine yanindaki sigortayı taktım denemek için. Km isiklarınin sigortasını cikartmisim. Fakat km göstergesi calismayınca km sayacida işlemedi ,sonra hemen sigorta alıp düzeltim
Arada gösterge de yazılmayan 10 km kadar mesafe sigorta almaya gittim . bu mesafe bilgisayardan gözükür mü ? Konu hakkında bilgilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanırım cihaz ile bağlandığın da anlaşılıyor diye biliyorum. Emin değilim ama.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İster düzenlensin ister düşürülsün bu işi kim yaparsa bana göre sahtekarlıktan başka bir şey yapmıyor.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu konu bile sakat nadir abi google aramasina bile takilabilir sigorta ile durdurma yapilabildigi.yinede cihaza baglanildiginda aradaki uyumsuzluk farkedilebilir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sirf bu tarz olaylar akilda kalmasin diye her 5bin km de bir fotosunu cekip faceye koyuyorum eger bir gun satarsam faceden km sorgulamasi yapabilirler :) hatta hangi kmlerde hangi bakimlarini hangi parcalarla yaptigimi bile gorebilirler :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sirf bu tarz olaylar akilda kalmasin diye her 5bin km de bir fotosunu cekip faceye koyuyorum eger bir gun satarsam faceden km sorgulamasi yapabilirler :) hatta hangi kmlerde hangi bakimlarini hangi parcalarla yaptigimi bile gorebilirler :)

Al bende de o kadar aracımın bakımları tüv sırasında alınan km de evrakların tamamı elimde. Alacak arkadaş bakacak alacak. Ama gerçekten bu km olayı insanı çok ama çok fazla sıkıntılı bir durum.

twinport41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ustaya gittim, cihaza taktılar her hangi bir farklılık yokmuş sonradan geldi 10 km ekledi kendisi. ABS beyninden yazıyormuş km yi. İçim rahatladı. Cünkü araci satarken 10 km bile farklılık gosterseysdi olmazdı denildiği gibi sahtekarlık olurdu. İlginiz için tesekkur ederim