km çalısmıyor

cihan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda sürekli abs arızası var birde km çalısmıyor hızda göstermıyor yani ne gibi bi arızası olabilir

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs arızası detaylı incelenmeli. belki de bir kablo yerinden çıktı, bu kadar da basit olabilir. masraflı bir arıza da olabilir.

km teli kopmuş herhalde. yan sanayi 20TL, orjinali 80 TL civarı

geçmiş olsun.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol porya abs sensorunda sorun var...ya dişli ya sensorda soket paslanmasıda olabilir tel kopması vs..bakılması lazım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
sol porya abs sensorunda sorun var...ya dişli ya sensorda soket paslanmasıda olabilir tel kopması vs..bakılması lazım

+ olarak araç yaşı dolayısıyla kronikleşen Abs beyni arızası olabilir. Tamiri 200tl civarıdır. Tech2 ile beyne giremez ve arızayı silemez iseniz, beyindedir sorun.

sadoz5775

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı birebir benim aracımdada var ayrıca sol abs sensörün kablosu dibinden kopuk lehimde tutmuyor.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı birebir benim aracımdada var ayrıca sol abs sensörün kablosu dibinden kopuk lehimde tutmuyor.
eğer porya girişi dibinden ise o zaman porya değişecek ne yazık ki?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+1 hızı sol poryadan okuyor. bende sağ poryayı değiştirdim, ara sıra ABS yanıyordu ve bazen km ibresi dalgalanma yapıyordu. Bu şekşilde sattım arabayı (Alıcıya durumu anlattım)