klimasız Vectra'yı klimalıya çevirme

oserbir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Vectra sahibiyim. Klima yok sonradan klima takılabiliyor mu? Hiç yaptıran oldu mu aramızda?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok masraflı iş ya. Bence zamanında araştırdım ama sonradan vaz geçtim.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ne kadara mal olur acaba? (Aynı dertten muzdaribim de) :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olmaz diye bir şey yok ama bu işlem için harcanacak emek ve paraya değmez. Bir aralar ben de çok araştırdım ama sonradan vaz geçtim. Sıfır parçalar alınarak yapmaya kalksanız dünya para tutar, çıkma parçalardan faydalansanız ne kadar ömürlü ve sağlıklı olur tartışılır. Diğer yandan montaj aşamasında aracın bir çok yeri sökülecek, elektrik tesisatına müdahale edilecek, hatta gerekirse kapı fitilleri dahi yenilenecek. Bence bu riski göze almaya değmez. En güzeli aracı satıp üzerine biraz ilave ederek klimalı araç almaktır.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma parça ile belki değebilir.klima düğmesi bile 50 tl falan o da bulabilirsen

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok masraflı değil, çok meşekkatli bir iş de değil, zor hiç değil. Çıkmacıdan klima radyatörü, klima kompresörü klima boruları v.s ister teker teker hepsini bul, ister kazalı 1.6 comfort bul klima tertibatına çök. AL-TAK şeklinde zaten tamamıyla kara düzen ;) Peşin belirteyim araç çekişten düşüyor, klima kapalı bile olsa o kasnak kranka yük oluyor.

oserbir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok masraflı iş ya. Bence zamanında araştırdım ama sonradan vaz geçtim.

Aracı alırken km tav oldum 72 bin km deydi garaj arabasıydı klima olmasa da olur dedim ama 36 -37 derece sıcaklarda da klima can bana da çok zor değildir gibi geliyor zamanının D segmentinde yer alan bir araçtı yerleri hazırdır gibi geliyor.

oserbir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz diye bir şey yok ama bu işlem için harcanacak emek ve paraya değmez. Bir aralar ben de çok araştırdım ama sonradan vaz geçtim. Sıfır parçalar alınarak yapmaya kalksanız dünya para tutar, çıkma parçalardan faydalansanız ne kadar ömürlü ve sağlıklı olur tartışılır. Diğer yandan montaj aşamasında aracın bir çok yeri sökülecek, elektrik tesisatına müdahale edilecek, hatta gerekirse kapı fitilleri dahi yenilenecek. Bence bu riski göze almaya değmez. En güzeli aracı satıp üzerine biraz ilave ederek klimalı araç almaktır.

ilk alırken vectra GT ( b kasa ) alırım diye yola çıktım cdx sonra cd derken en son para ve düşük km li gls ( 2.0 ) aldım dı ama hala içimde uhtedir Vectra GT gri :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracı alırken km tav oldum 72 bin km deydi garaj arabasıydı klima olmasa da olur dedim ama 36 -37 derece sıcaklarda da klima can bana da çok zor değildir gibi geliyor zamanının D segmentinde yer alan bir araçtı yerleri hazırdır gibi geliyor.

Bende o düşük km yüzünden almış idim. Ama sonradan bir dünya sorun yaşadım aslında yatan araç da pek iş değil hemde uzun zaman yattı ise. hayırlısı artık bundan sonraki aracım da klima olmazsa olmaz olacak. Cumartesi Ankara gölge de 40 derece olacak ki duman olduk resmen.