Klima ve Fan

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayi herket halind3 kullandim bir mudeet ancak sunu farkettim. Arac dururken klima yi actimda direk fan calisiyor kapatiyorum kapaniyor aciuorum fan aciliyor. Fanin; klimaya aninda tepki vermesini anlauamadim. Fikriniz nedir..

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayi herket halind3 kullandim bir mudeet ancak sunu farkettim. Arac dururken klima yi actimda direk fan calisiyor kapatiyorum kapaniyor aciuorum fan aciliyor. Fanin; klimaya aninda tepki vermesini anlauamadim. Fikriniz nedir..

normali o diye biliyorum.evdeki klimalarda aynı.

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet normal, klimayi acinca fan devreye girer kapatinca devreden cikar, kis ayida olsa klima sogutmaya basladigi anda fan devreye girer araba hareket halinde olsun olmasin kilma calistigi anda fan da calisir bende de böyle..

Son düzenleme:

PUFFDOWG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende klimayı açınca acayip yüksek sesle çalışıyor ve bi titreşim yapıyo rolentiye bide durup durup çalışıyo bu normalmi

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafif bir titresim olmasi normal fan devreye girince max. hizda calisir fakat rolantide durup calismasi normal degil , kompresörde bir sorun olabilir yada gaz basincinda düsme olursa sogutmaz..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Safranbolu sanayide Erarslan elektrikçiye git hakan abiyi bul. Buragın yiğeni fatih yönlendirdi bi problem varmı diye sorun bakıp söyler...

PUFFDOWG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafif bir titresim olmasi normal fan devreye girince max. hizda calisir fakat rolantide durup calismasi normal degil , kompresörde bir sorun olabilir yada gaz basincinda düsme olursa sogutmaz..

Ya ışıkta duruyorum klima kompresörü durup durup çalışıyo içeride ses geliyo bu normalmi

essential.5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşler arkadaşlar opel kullanıcıların bu araçların huylarına anlam veremeyen dindaşlarım opel astra kullanmak bir ayrıcalıktır Allah sizlere kazasız belasız kullanımlar nasip etsin gelelim "klimaya" ön panelin hemen arkasında ilk yüzde klima radyatörü bulunur onun ardında radyatör hemen onun arkasında da fan bulunur klima açık araç stabil durumda iken radyatördeki gaz klima çalışırken ısınacağı için soğutmak için fan çalışır hatta ikinci kademede çalışır bunun biri klima için biride radyatör içindir Sistem aynıdır araç dururken fan Nasıl çalışıyorsa klima içinde çalışır anlayacağınız sikinti yok domuz gibi soğutan klimalara sahibiz maçası tutan low da kullansın kuzey kutbu etkisi yaşatır[emoji23] saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

23hh038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benim aracinda auto isigi yanmiyor ve klima ic yonlendirme ayarlari calismiyor aku basini sokup takinca duzeliyor bir muddet sonra tekra calismaz hale geliyor neden aracim 2012 astra su klimayi acarken uzay gemisi gibi olanlardan

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
durum normal fanlar klima radyatörü ve normal radyatörü soğutacak.kesiklik oluşu gaz fazla olduğunda yapar