klima temizleme spreyi

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakımsız klimalar mikrop yuvası.. astım-bronşiyal hastalarının özellikle dikkat etmeleri gerek.. akciğerleri dolayısıyla daha hassas oluyorlar.

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoğu sürücü farkında bile değil veya bunu koku gibi konfor/imaj olarak niteliyor!

bakımsız klimalar mikrop yuvası.. astım-bronşiyal hastalarının özellikle dikkat etmeleri gerek.. akciğerleri dolayısıyla daha hassas oluyorlar.
Ne yazık ki bir dizi insan salt koku,karizma vb olarak algılıyor.
Oysa bu havalandırma kanallarını birer logar olarak düşünemiyorlar!
Yıllar içerisinde oluşmuş, o sümüksü plakları bir görseler ...
Vesselam kimseyi kusturmayalım!!!

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimayı açıoruz içinden soğuk have geçiyo.. sonra evin önüne gelip direk arabadan iniyoruz.. o soğuk hava boruların içinde kalıyo ve dışardaki sıcak havanın etkisiyle boruların içinde yoğuşuyo o soğuk hava.. sonrada koku yapıo işte...

klimayı varıcağınız yere yaklaşırken kapatın 1 2 km kala ki içindei soğuk hava bitsin.. yani klima tuşunu kapatın ama havalandırma açık kalsın...

onun haricinde umarım bu srey bizdede işe yarar bende klimayı zamanında bilinçsiz kullandım özellikle açıp kaparken hoş olmayan bi koku verio

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ön havalandırma kanallarının önündeki ızgara şeklindeki hani sağa sola çevirdiğimiz zımbırtı var ya. işte o . onların dördünü söktüm ılık suda fırçayla bi temizledim simsiyah su çıktı valla. yarında ıslak mendille elimin girebildiği yere kadar sokup sileceğim. gerçekten ihmale gelmemesi gerekn bir şey aslında.

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lejyoner hastalığı klimadan oluyor. ben bi 10 gün yattım da. halk dilinde zatürre oldum. kış boyunca kirli kaln klimayı kullanırsan böyle olur.şimdi ne mi yapıyorum.rüzgarlık taktırdım. açıyorum camı.oh be es rüzgar es.:)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçenlerde klime temizleme spreyini(temizlediğini sanmıyom ya) astra G aracımın torpidonun arkasından polen firesinin ordan sıktım,filtreyi çıkarıp elimi soktuğumda sanki radyatör ızgaralrı gibi,yada şöle diyim evdeki klimaların ızgaraları olurya azcık elinde zorladığında yamulur o peteklerden vardı işte,oraya bolca sıktım,o petek gibi şeyler nedir???Yani hava önce polen fitresine takılıyoz sonra süzüldükten sonra o peteklerden geçiyo.Ne iştir o?

ds180

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru markayı doğru kullanınca çok işe yarıyor da.. ben şimdi kullandığım markayı hatırlayamadım

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben denedim sprey memnun kaldım.daha sık uygulacağım bu yıl çok pahalı değil netten hepsiburadandı sanırım aldım.polende çok pahalı değil arkadaşlar yılda 2-3 kez değişsin bence sağlık için değil mi?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben aldım bir tüp uzun çubuğu ile kullandım fakat bilmediimden sanırım sıktığım ürün ön taraftaki havalandırmadan aktı :) varsa bi püf noktası bilmek isterim doğrusu..