Klima taktırmak istiyorum

melihasici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar, 88 model asconam var vectra motor var 1.8 klima taktirmayi düşünüyoruz. Bilgi verebilecek barmi vectralarda varmidir klima uydurabilirmiyiz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Vecta 1.8 den çıkan komple bir klima tesisatı, daha sonra da bu işten iyi anlayan bir usta bulmak lazım. Ancak mevcut aracın kasa yapısı, eskiyen kapı fitilleri, eksik izolasyon yapısı nedeniyle klimadan 100 de 100 verim alınamaz :( (hayallerini yıkmak istemem ama aynı dertten sıkıntı yaşadığım için bu yorumu yapıyorum)

melihasici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Vecta 1.8 den çıkan komple bir klima tesisatı, daha sonra da bu işten iyi anlayan bir usta bulmak lazım. Ancak mevcut aracın kasa yapısı, eskiyen kapı fitilleri, eksik izolasyon yapısı nedeniyle klimadan 100 de 100 verim alınamaz :( (hayallerini yıkmak istemem ama aynı dertten sıkıntı yaşadığım için bu yorumu yapıyorum)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Arabamız komple kaporta boya ve iç döşemeye girdi. Kapı fitillerinide komple değiştircez bukadar masraf yapmışken klimanında çok güzel olabileceğini düşündük. Dediğiniz gibi vectra 1.8 klima tesisatı araştırcam yanlız bulmam zor olcak. O yüzden karar verme aşamasındayız :) Arabayı sökmüşken onuda aradan çıkartalım dedik :) artık bakalım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
maem bu işe gidiyorun tavanı söküp ilk katı bitüself sonra bitüelfe baliyle terme flex ve yer kalırsa 1 cmlik frex uygulamanı tavsiye ederim ben frex hariç yaptım siyah arabada acayip fark etti tavanı söktüğümde sunrooflu tavanda eski anadollara benzer bir malzeme vardı