klima sorunu yardım.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
geçenlerde izinden dönerken klimayı açtım. çalışmadı açık bıraktım çalışır belki die sonra çalıştı. 1 saat kadar çalıştı. daha sonra tekrar durdu sadece fan çalışıyor sıcak üflüyordu. kapadım. geldim klimacıya klimacı ilk teşhis gaz bitmiş dedi gaz bastı. yine çalışmadı. sonra klima basınç müşürlerinden birini değiştirdi klima çalıştı. sonra çıktım gittim. dün fark ettim aracı çalıştırdığım zaman rolantide iken çıt die klima devreye giriyor sonra çıt die duruyor. bu böyle sürekli yapıyor. sonra klimayı açıp kapatınca bi süre duruyor sonra yine yapıyor. başına böyle bişey gelen ve ustalarımdan yardım bekliyorum. nedendir bu? usta bizi kandırıyor mu? yoksa ustayımı değiştirmek gerekli. şimdiden çok sağolun.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı 2.el aldıysanız ve ılk sahıbınden önden kaza gecırdıyse arac , ön klıma fanını takmamıs olabılır , ön ızgaralardan bır bakın radyator fanı bırde klıma fanı olması lazım klıma fanı eksıkse o yuzden devreden cıkar fan, klıma fanı tam devreye gırıyor donmeye baslıyor sonra tak duruyor ondan sonra bır daha gırıp yenıden duruyor degıl mı ?

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Aracı 2.el aldıysanız ve ılk sahıbınden önden kaza gecırdıyse arac , ön klıma fanını takmamıs olabılır , ön ızgaralardan bır bakın radyator fanı bırde klıma fanı olması lazım klıma fanı eksıkse o yuzden devreden cıkar fan, klıma fanı tam devreye gırıyor donmeye baslıyor sonra tak duruyor ondan sonra bır daha gırıp yenıden duruyor degıl mı ?

arkadaşım teşekkür ederim ama aracım önden darbeli değil. klima fanı var. hatta görebileceğin en temiz gt lerden. araç hakkında bil var biraz. ön klima fanı var.

ama yinede teşekkürler bir tek sen cevap vermişsin.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım teşekkür ederim ama aracım önden darbeli değil. klima fanı var. hatta görebileceğin en temiz gt lerden. araç hakkında bil var biraz. ön klima fanı var.

ama yinede teşekkürler bir tek sen cevap vermişsin.

Tanıdıgım bırının basına gelmısdı böyle bır durumda aklıma geldı belkı olur ya dıye

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
kimsenin başına gelmedi mi böyle bişey. yardım edecek kimse yok mu usta pazar tesi bakacak ama ben kafayı yiyecem.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
yaptırdım gitti. yardım edenler çok sağolsun.

M

medalist

Bilgi Girilmemiş
aynı sorun

aynı sorun bendede var çıt diye giriyor çıt diye çıkıyor lütfen yardımcı olun