klima soğutmuyor

abex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. öncelikle herkese iyi bayramlar..
aracıma arefe günü gaz doldurttum, ancak klimayı 1 gün kullanabildim,
şimdi ise klimayı açtığımda ''tısss'' diye ses geliyor ve soğutmuyor. gaz dolum tıpasını açıp gaz kontrolü yaptım gaz var gözüküyor... anlayan bi usta varmı aranızda...tşkler

mercilessbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresi ne alemde ne zaman değiştiniz.iceri hava üflüyor fakat sogutmuyor mu?

abex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresi ne alemde ne zaman değiştiniz.iceri hava üflüyor fakat sogutmuyor mu?

üflüyor soğutmuyor ve AC açık olduğu sürece tıssss sesi eksik olmuyor, polen filtresini bilmiyorum aracı 2. el yeni aldım. öncesinde sorun yoktu, sanırım triger değişimi sonrası oluştu sorun..

Son düzenleme:

abex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üflüyor soğutmuyor ve AC açık olduğu sürece tıssss sesi eksik olmuyor, polen filtresini bilmiyorum aracı 2. el yeni aldım. öncesinde sorun yoktu, sanırım triger değişimi sonrası oluştu sorun..

bu arada ustaya gösterdim kompresör keçesinden kaçırıyor gibi duruyor, yağlanma varmış, 200-250 dediler normalmi çıkmamı alsam...?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz basimi dahil ise normaldir ;) bide sorunu cozmez ise para verrmeyeceginizi soyleyin. Zaten durust olan kimse yapamadigi bir isin parasini almaz. Hayvanlara bile komut ogretirken bir hareketi dogru yaptiktan sonra ödül veriliyor. Hayvan kadar onurlu olsunlar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada kompresör keçesi değişti, gaz basıldı, 230 tl bakalım 1 hft sonra gel dedi usta, inş çözülmüştür..