Klima radyatöründe çatlak?

bukars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimam soğutmayınca opel servisinde bakıma götürdüm. Klima gazı basıldıktan sonra tekrar soğutmama sıkıntısı devam edince klima radyatöründe çatlak olduğu renkli gaz basılıp gözlükle görüldü. Servis 1500₺ istiyor. Garantisi biittiği için özel servise sorunca 500₺ istedi. Konu hakkında bilgisi olup beni yönlendirecek olan var mı acaba

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Klima radyatöründe çatlak?

bukars link' Alıntı:
Klimam soğutmayınca opel servisinde bakıma götürdüm. Klima gazı basıldıktan sonra tekrar soğutmama sıkıntısı devam edince klima radyatöründe çatlak olduğu renkli gaz basılıp gözlükle görüldü. Servis 1500₺ istiyor. Garantisi biittiği için özel servise sorunca 500₺ istedi. Konu hakkında bilgisi olup beni yönlendirecek olan var mı acaba
Kardeşim uygun fiyata çözüm arıyorsan çıkmacıları gezip çıkma radyatör bulabilirsin. Çıkmasına 100 liradan fazla verme zira orijinali 226 TL

http://www.tezisotoradyator.com/Opel-Astra-J-Klima-Radyatoru-Orjinal-No1850136,PR-1779.html

İşçilik için 100 liradan fazla verme parçanı alıp servislere sor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Kardeşim uygun fiyata çözüm arıyorsan çıkmacıları gezip çıkma radyatör bulabilirsin. Çıkmasına 100 liradan fazla verme zira orijinali 226 TL

http://www.tezisotoradyator.com/Opel-Astra-J-Klima-Radyatoru-Orjinal-No1850136,PR-1779.html

İşçilik için 100 liradan fazla verme parçanı alıp servislere sor.

Parçayı çıkmacıdan temin edip servise taktırmayı deneyin. Belki biraz işçilik masrafıyla takarlar, belki de çıkma parça takmıyoruz derler. Geçmiş olsun.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, garanti bitmişse arkadaşların söylediği gibi çıkma parça alıp güvendiğiniz özel servis yada biraz ısrar ederek yetkili servis te montaj çözümü en akla yatkını.
Tekrar geçmiş olsun