KLİMA KOMPRESÖRÜnde SORUN.?????

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamda klima kompresöründen gelen sesten dün sanayiye gittim klimacının sade kompresör yağı diye birşey yok yağ gaz ile birlikte basılıyor demişti buğün gittiğimdede kompresör yagında azalma olabilir bir yağ basalım ses belki kesilir dedi kesilmezsede tamir olmuyor bozulana kadar kullanmalısın dedi..Şimdi ben bu ustaya güvenmelimiyim serviste bana çook uzak...Kompresörle ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirimm...SAYGILAR

HySofT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kompresore yeni bakım yaptırdım... dahan onceden gaz basmıştık 1 ay olmadan gaz bitmişti.. ustam kompresorun keceleri ve contaları deişcek dedi... bu işlem bir tam gun sürdü... kompresoru komple soküp içini açıp yapmış işte bişiler :) parçalar + işçilik + yağ + gaz toplamda 150 verdim. ( gaz dolumu 60 lira burada... )

haa bunları niye anlattım şimdi, senin sorunla alakasız gelebilir...
hani komple sokup bakım yapıp gerekenleri deiştirdikten sonraki maliyeti bil diye yazdım :)

o gittigin usta kazıklamasın diye... pek bana işini biliyomuş gibi gelmedi :)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimana renkli gaz bassınlar,daha sonra da özel bir gözlük takıp arabanın her yerini inceleyecek,kaçıran her yer görünebilecek.Ayrıca kompresötr konusunda da bir çok yorum yapılabilir,görmeden bir şey söylenemez,en kötü şekliyle masrafın 500 ile 750ytl arasında olur...