klima fanı

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanın kliima fanı küçük bir yerinden kırılmıstı bende sanayiye götürdüm telle kırık tarafları biirlestirdiler ve telin fazlalıklarını ketiler normal bir sekilde oldu yani klima fanı... yaklasık 10 aydır öyle kullanıyordum suan ise klimayı calıstırdıgımda acayip bir sekilde içeri gürültü veriyor arabada titreme oluyor birde bugünlerde hararet 90 ı gecince herhalde klima fanıda devreye giriyor ve frene bastıgımda bir yere sürtme yapıyor cok net bir sekilde ses arabanın içine geliyor... Şuan benim ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neye 400 ytl vermem gerekiyor az önce fiyat aldım klima fanı davlumbaz klima motoru 130 ytl

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fiyat almıştım komple fan 400 ytl civarına denk geliyordu.

Orijnal GM yanlız yansanayi değil.

130ytl ise konuşmaya değmez alın gitsin

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orijinal gm 210 yan sanayi 130 diyor da tam arsındaki farkı söylemiyor siz biliyorsanız aradaki farkı sizden öğrenebilirmiyim mesela yan sanayiyi taktırırsam ne giibi sorun yasarım yada yasamam

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal GM fanın 210 ytl olduğunu sanmıyorum eğer öyle ise derhal alıcam.

orijinal fanın elektrik motoru bosch marka..
yan sanayi ile aracımın en ufak yerinde dahi işim olmadığından farkını bilmiyorum..(bijon üzerindeki süs kapağının tanesine dahi 5 ytl vermiş biri olarak:D )

fakat fan bozulursa 30A lik sigortanızı yakıp soğutma sisteminizi devre dışı bırakarak hararet yaptırabilir.

çok sevdiğimiz her seferinde methettiğimiz vectramız da koskoca soğutma sistemi arızası belirtecek bir tek ışık bir tek uyarı olmadığı için dikkat etmezseniz hararet yapabilirsiniz.

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arkadasa sorayım kimden alıyormus sogutma sistemini sizeede haber veririm...