klareför

alp06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadasalr benım klaröför aracı hıc ısıtmıyo 1 gun once petegi bile şişletim ama iceri sıcaklık vermıyo aksıne motor ısındıkca soguk uflüyo sorun nerdedır acaba ? bilen yaza bılırmı? şimdiden tşk.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalorifer:) sıcak soguk konumuna getıren dugme kalorıfer kutusunda petek önünde bulunan bır panoya halat ile baglı bu sekılde kalorıfer petegının önünü acarak ıcerıye sıcak hava vermesını saglıyor kapalı ıken soguk hava verıyor diye hatırlıyorum sorun su olabılır sız kalorıferı icerden sıcak konuma getırdıgınızde halat arkadan bu paneli acmıyor olabılır...

Son düzenleme:

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim başıma gelen iki sorun motor suyu minimum seviyeye kadar düşmesi ikinci ise termostat arızası açık kalınca kışın geç ısınıyor ve hararet hiç yükselmiyor. Hararet göstergeni kontrol et normal ise petek ve bağlantı borularını kontrol ettirmen gerekecek başkada bir sorun çıkacağını sanmıyorum hepsini sıraladım.

alp06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petek yeni şişlettim hortumalrını petekler bırlıkde yenı kontrol edılerek takıldı ? ayrıca 1.8 s vectralarda cevırmelı dugme fan acıyo 90 a gelınce hararet mevsıme gore normal onuda yukseltık ama yınede sorn var ? acaba motor contamı yaktıkıne dıye dusunuyom ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klareför ne oluyor dedim bende başlığı görünce :D

Demek bir benim dikkatimi çekmemiş

neyse arkadaş aracını da yazarsan seviniriz herkez bilmez o aracın vectra A 1.8 S olduğunu
motorun ısınıyorsa yani 90 dereceyi görüyorsa geriye ya su yada tele bağlı olan klape açık kalıyor
yoksa termostad

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klareför (klaröför) derken ??? :D

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petek yeni şişlettim hortumalrını petekler bırlıkde yenı kontrol edılerek takıldı ? ayrıca 1.8 s vectralarda cevırmelı dugme fan acıyo 90 a gelınce hararet mevsıme gore normal onuda yukseltık ama yınede sorn var ? acaba motor contamı yaktıkıne dıye dusunuyom ?

Sizin aracınız sanırım farklı modelı yazmadıgı ıcın vectra b ıcın yazmıstım resımde ekledıgım dugmeden bahsettım temelde ıkısınde de durum aynı aslında arka kısımdan kalorıfer kutusu ıcındekı panele baglı kalorıfer petegınden sıcak su sureklı dolanır aslında sıcak konuma gelınce dugme sıcak havanın önü acılmıs olur resımlerden durumu anlarsınız termostatla contayla konunun alakası oldugunu sanmıyorum..

Ekli dosyalar

• img1277y.jpg
    img1277y.jpg
    49.7 KB · Görüntüleme: 15
  • img1295tv.jpg
    img1295tv.jpg
    35.3 KB · Görüntüleme: 15
  • sdc12630.jpg
    sdc12630.jpg
    90.8 KB · Görüntüleme: 16

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alp merhaba sanırım yurtdışından geldin.. hoşgeldin sefa geldin..

kendini bir tanıt da bize bizde sana yardımcı olalım..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alp merhaba sanırım yurtdışından geldin.. hoşgeldin sefa geldin..

kendini bir tanıt da bize bizde sana yardımcı olalım..

çok hoşsun :kop: ibrahim yanlış yazmış heyecandan klvaye hatası olabilir